• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Wien(t)er is coming

A nagy kő kérdés a'la B_Tamás


  • Total voters
    18
  • Poll closed .
Kösz az elismerő szavakat!
Én is szeretem nézni, tényleg. De hamarosan egy éves lesz, és mint a hobbisták nagy részének, (főleg aki még új) már nekem is viszket a tenyerem valami újat, mást és remélhetőleg jobbat alkotni.
Csinálj egy másik üveget (a bettáson kívül), ezt meg tartsd meg és csinosítsd. Nekem így lett 2 év alatt több, mint öt üvegem.
 
Untitled28_copy_1515x749.jpg

A hétvégén sok volt a tennivaló, úgyhogy az ollón kívül nem nyúltam hozzá, se víz csere, se üveg takarítás, talán majd valamikor hétköznap. De azt sem tartom kizártnak, hogy így marad plusz egy hétig. Ami zavar az a dekorhomok. Majd kiderül el viselem-e egy hétig így ahogy most van. 🙄
 
View attachment 103811

A hétvégén sok volt a tennivaló, úgyhogy az ollón kívül nem nyúltam hozzá, se víz csere, se üveg takarítás, talán majd valamikor hétköznap. De azt sem tartom kizártnak, hogy így marad plusz egy hétig. Ami zavar az a dekorhomok. Majd kiderül el viselem-e egy hétig így ahogy most van. 🙄
Így is nagyon dekoratív, jellegében kicsit más, de tény, hogy nagyon eltalált akvárium.
 
A mai napon össze akartam rakni a fakeretet(reggel így ébredtem), hogy majd abba mehessen a legó az új HS-hez. Fél napot lecsúsztattam melóba, es elugrottam a narancssárga boltba beszerezni a lapot hozzá. Az asztalos munkákat vagy Fater műhelyében szoktam csinálni, vagy alapba levágatom helyben egy kis felárért. Sajna szülők a covid miatt nem játszanak, a körfűrész meg karbantartás alatt volt(tipikus) így gondoltam majd egyedül a pincében a kis kézifűrészemmel 1-2 óra alatt levágom azt a pár elemet...🤔Aha...:cautious: Fasza kis 2 órás edzés után az 5 lapból 3 megvan, na meg az összes ujjam is, úgyhogy összességében pozitív napot zártam, de a tricepszem holnap nagyon fog fájni. Megjegyzés magamnak, legközelebb vezess át egy másik boltba ha már egy akkora városban laksz, hogy jó formán kerületenként van egy, és vágasd le ott te marha.🙄
Eleje.jpgLapok.jpg
 
Holnap lesz egy hónapos a buci/anubias neveldém a következő setuphoz. Ezt még azelőtt indítottam, hogy ajánlottátok @Luigi13 -ékat. A jobb sarokba még akartam ültetni egy fajtát, plusz tervben volt egy második ilyen láda, de Attiéknak "túl sok" szépségük van, és inkább majd náluk válogatok, ha eljön az idő. Azért őket becsülettel permetezgetem. Egész szépen növögetnek ahhoz képest milyen lomha fajok amúgy. :)

IMG_20210302_075452~2_copy_1535x1534.jpgIMG_20210401_160031~2_copy_1404x1501~3.jpg
 
Holnap lesz egy hónapos a buci/anubias neveldém a következő setuphoz. Ezt még azelőtt indítottam, hogy ajánlottátok @Luigi13 -ékat. A jobb sarokba még akartam ültetni egy fajtát, plusz tervben volt egy második ilyen láda, de Attiéknak "túl sok" szépségük van, és inkább majd náluk válogatok, ha eljön az idő. Azért őket becsülettel permetezgetem. Egész szépen növögetnek ahhoz képest milyen lomha fajok amúgy. :)

View attachment 103995View attachment 103996
Baromi sokat nőttek
 
Back
Oldal tetejére