• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Why is the RUM gone?

Sziasztok!
Egy kis Update!
A múlthéten feltöltésre került. persze nehogy valami jól sikerüljön véletlenül, egyből megjelent a ciano...
Leszívtam, drasztikus vízcsere, leengedett íznél carbo túladagolás. 20 perc múlva visszatölt, baci adagolás. Másnap bedobtam néhány vadas garnélát tesztnek, a ciano 99%a eltűnt, a garnélákok meg min a befőtt, elvannak. A ledlámpát ugradeltem, kivettem 1 fehér ledet, és pirosat raktam a helyére. A színek szépen jönnek. :)
nano-top.JPG
Köszi, hogy benéztél. :)
 
Ezt, a wabi kőtál mintájára, mikor hirdeted meg, mert ezt a kis kockát szívesen gondoznám majd tovább!:whistle:
 
HAC nevezés ment, ugye?
De kár, hogy engem nem áldott meg az ég ilyen fantáziával és kreativitással.
Sok-sok like rá!
Köszi Majd megy :) még finomítgatok rajta.
Megvan az neked is, csak le kell ülni elmélkedni, nyitott szemmel kell járni, meglátni és megcsodálni a természet apró részleteit. És végignézni az összes ADA és Tropica berendezős videót. :D
 
Videónézésben verhetetlen vagyok, de uram is hiába néz minden meccset, focizni mégsem tud.:ROFLMAO:
Pedig én így kezdtem.
A másik lehetőség: tapasztalt scaperekkel együtt építeni valamit otthon ;). Pl. @Csernya kollégának is meg van a magához való tehetsége. Nagyon jól karbantart, nyír, stb. Építeni egyedül nem mer, de a szeme ott van, érzi mit is akarunk látni az akvában. December elején építettük át az akváját, még én építettem, de az instrukciókat már szépen tolta. És lám:
IMG_20190102_141544_946.jpg
IMG_20190114_165140_221.jpg
 
Pedig én így kezdtem.
A másik lehetőség: tapasztalt scaperekkel együtt építeni valamit otthon ;). Pl. @Csernya kollégának is meg van a magához való tehetsége. Nagyon jól karbantart, nyír, stb. Építeni egyedül nem mer, de a szeme ott van, érzi mit is akarunk látni az akvában. December elején építettük át az akváját, még én építettem, de az instrukciókat már szépen tolta. És lám:
View attachment 71178
View attachment 71179
:love: olyan mint minden akvád
 
Kár hogy nem 4x ilyen széles az akvárium. Elég jól néz ki, én nem szívesen öntenék bele savat.
Kicsit megvágva, hogy a randa üveg ne látszódjon fent és máris csak a szép dolog marad. Az oldalüvegre egy algakaparó ha ment volna, szerintem ötös lenne.
Kapott egy kis korrekciót a kép.

View attachment 71836
Nálam a kezdetektől abszolút nyerő!
Köszi-köszi mindenkinek! :)
@viktorlantos ez még csak fotózási magasság teszt volt
Még kiglancolom, igazítom ezt azt, és utána fotózom, számíthatok egy kis utómunkára ha megkérhetlek?:)
 
Back
Oldal tetejére