• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes WestWorld

Igen az biztos h így nem kell várni h újra szépek legyenek viszont nekem nyírás után mikor elkezd nőni jobban tetszik már :) Nálam tropica megy most napi vagy minden másnapira lebontva így nincs vele baj viszont egy jó rgb led nagyon hiányzik nálam h igazán szépek legyen mondjuk a talajom is 2 éves lassan lehet az sem a legjobb már neki.

Igen, egészen más a formája, apróbbak a levelek. Lehet megnyírom, igazából ráérek. Nekem nagyon fontos, hogy hetiben működjön, mert ennyi akvárium mellett a napi tápozás kivitelezhetetlen. Ennyi adagolót meg vegyen az, aki nyert a lottón.
 
Igen, egészen más a formája, apróbbak a levelek. Lehet megnyírom, igazából ráérek. Nekem nagyon fontos, hogy hetiben működjön, mert ennyi akvárium mellett a napi tápozás kivitelezhetetlen. Ennyi adagolót meg vegyen az, aki nyert a lottón.
Mondom én mikor az egész rotala hátterem most ültettem újra :D persze megértem ennyi akvárium mellett nem megy másképp, de irigylem azokat a színeket nagyon jók maradjanak is így vagy legyen pirosabbak !
 
Örülök, hogy tetszik! Most vagyok igazán elégedett az akváriummal, meg is igletett egy gyors videó erejéig :)

Tök jó, hogy megmutogatod az apró részleteket is. Tökéletes példa, hogy nem kell egy 2 méteres akvárium, hogy egy kicsit gyönyörkodhessünk a víz alatti vlágban.
Még ebben a méretben is egy csomó néznivaló van. És nem mellékesen még így elengedett állapotban is szuperül mutat. Ami gyerkőc meg meló mellett azért nem hátrány :)
 
Tök jó, hogy megmutogatod az apró részleteket is. Tökéletes példa, hogy nem kell egy 2 méteres akvárium, hogy egy kicsit gyönyörkodhessünk a víz alatti vlágban.
Még ebben a méretben is egy csomó néznivaló van. És nem mellékesen még így elengedett állapotban is szuperül mutat. Ami gyerkőc meg meló mellett azért nem hátrány :)

Igen, pont ezért is imádom a nanokat. Lenyűgöz, hogy ilyen piciben is lehet a természetből egy darabkát otthon tartani. Sajnos mostanában nem sok idő jut, szóval nem néz ki minden akváriumom ilyen jól :(
 
Back
Oldal tetejére