• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Webshop termék értékelés, vásárlói vélemények

Szerinted jó ötlet a vásárlói vélemény?

  • Szerintem hasznos és jó ötetnek tartom.

    Votes: 39 86.7%
  • Sosem olvasom el, úgyhogy nem tudom.

    Votes: 2 4.4%
  • Feleslegesnek tartom.

    Votes: 2 4.4%
  • Megint valami sznob GA dolog. Inkább a vízcsere.

    Votes: 2 4.4%

  • Total voters
    45
  • Poll closed .
Gratula nektek. Éppen hogy :) Már régóta szeretném kipróbálni az ADA tápot hogy lássam van-e a különbség, hát végre ez is teljesül :)
Köszi GA.
 
oRphEus said:
Grat Dani, bár nem mondanám, hogy meglepett a végeredmény... :mrgreen:

Azért volt aki megszorongatta. ;) Én folyamatosan néztem a számokat és biztos voltam benne hogy a végén beelőzik. :p
De Dani a végén még püfölt kicsit a billentyűzeten. :thumbup:
 
oRphEus said:
Grat Dani, bár nem mondanám, hogy meglepett a végeredmény... :mrgreen:

:ugeek: :ugeek: :shifty: Köszi nektek is, az ADA tápok hatásáról majd beszámolok.
 
viktorlantos said:
oRphEus said:
Grat Dani, bár nem mondanám, hogy meglepett a végeredmény... :mrgreen:

Azért volt aki megszorongatta. ;) Én folyamatosan néztem a számokat és biztos voltam benne hogy a végén beelőzik. :p
De Dani a végén még püfölt kicsit a billentyűzeten. :thumbup:

vagy 2-vel maradtam le :/ tudtam, hogy egy páron fog múlni de már annyira nem volt cucc amit ismertem volna annyit meg nem ér h kamuzzak. de azért egy liternyi növénykóla se rossz! :D
 
Köszi a játék lehetőséget, legközelebb is élni fogunk vele. :thumbup:
Gratulálok Dani. :wave:
 
kisszsu said:
Köszi a játék lehetőséget, legközelebb is élni fogunk vele. :thumbup:
Gratulálok Dani. :wave:

Köszi. Neked meg Boldog Szülinapot :clap: :wave:
 
Üdv Mindenkinek!

Megtörtént!!! ...az első G. A. vásárlásom. Precíz, korrekt, az ígért időben (másnap) a csomagolás első rangú, csak még nekem kell megtanulni rendelni :lol: (2 X-er rendeltem növénytápokat és vízkezelőt,) Sebaj belefér. Elfogy.

Amiről nem tehettek. Az Eheim 2075-ös "újszerű" csatlakozása (pl. rövid tömlődarabbal az esőztetőt). A szűrőkosarak puha műanyaga. Hmmm... E tekintetben a 2224-es sokkal jobbnak gondolom. A többi viszont OK (pl.feltöltés segítő). Az "egyéb" halak (neon, petitella) pedig imádják az új erősebb, áramlást.

...aki holtig tanul
 
Hi!
A rövid tömlődarab azért is jó, mert nem kell egy fix, gyári kialakításhoz ragaszkodni, hanem magad tudod beállítani az aki oldalán az esőztető pozícióját. Egy flexibilis lehetőséget ad az elhelyezésre. 35 centis akvárium szélességtől felfelé is használható, és a kívánt pozícióba is állítható (fel-le) ezáltal az esőztető szöge.
Nézd meg egy Atman kosarát. A múltkor az egyik ismerős halasnál kellett segíteni szétszedni. A gyári töltet benne volt, kissé porosan. A por miatt összeszorult a kemény passzentos kosár a szűrő falával, alig bírtuk ketten széttépni.
 
Üdv Mindenkinek!

Megtörtént! Megtörtént a 2. GA vásárlásom :), botor én kitaláltam hogy hahá! Majd én elugrok vecsésre a cuccért. Most minden "újnak" azt mondom. Ne tegye :) Sokkal kényelmesebb postáztatni.
Én hülye mert siettem oda 4 re benyomtam a GPS nek, hogy LEGRÖVIDEBB :D
Fáradt voltam na. Utólag hogy tudom hogy hova kell menni simán ott van az egész a Ferihegy Market Central-nál. És már félúton esett le, hogy elcsesztem a GPS beállítást. :D
4 piros és egy sorompó :). Persze nem értem oda 4 re. Ha Atti/Nigro nem olyan segítőkész tellón... Magamtól sosem találom meg az tuti.
A srác aki kiadta a motyókat nagyon készséges volt, csak pont a nejem keresett, így végül nem tudtam értelmesen megköszönni sem.

Innen megteszem. Köszi! :)

Legközelebb azért sztem rendelek :D
szerk: már mint postáztatom.
 
Másnak is gondjai vannak a GA oldallal vagy csak nekem nem megy rendesen?
Nem töltődnek be a termék aloldalak és a kívánságlista is használhatatlan (14 termék van rajta de csak 5öt látok értékek nélkül).
Semmi firewall semmi cicó.
 
pataslo said:
Másnak is gondjai vannak a GA oldallal vagy csak nekem nem megy rendesen?
Nem töltődnek be a termék aloldalak és a kívánságlista is használhatatlan (14 termék van rajta de csak 5öt látok értékek nélkül).
Semmi firewall semmi cicó.

Szia! Ezt most itt elég OFF de itt működik minden. Win7 alatt firefox-szal.
 
Sziasztok GA srácok!

Már többször rendeltem a shopból, és még fogok is. :) Nagyon jók a termékek, gyors a szállítás! :thumbup:
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy az normális, hogy a micro és makro táp között mennyiségben ekkora eltérés van?



Ha jól rémlik az előzőnél egyforma volt a tápok szintje. Ha ez szerintetek se oké így, akkor rá kellene nézni arra, aki ezeket tölti, mert lehet saját magának is gyűjt töltés közben. :p
 
Úgy tűnik, "piás" a töltő ember! :D
Attól tartok, hogy nem volt kellően meghúzva a kupak és kifolyhatott a nedű.
Megoldjuk. ;) Pü megy.
 
Nekem is sikeresen lezajlott az első rendelésem. Vasárnap rendeltem, aztán éjszaka még eszembe jutott egy apró tétel, külön mailben jeleztem, kedden reggel jött a futár, minden cucc meg volt, még a külön rendelt is. Szóval így kerek a világ :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére