• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Weathertop

Ma vissza tertunk key westre. Eleg lehangolo a latvany, mintha tel lenne nincs fan level, nincs zold szin. Mindenhol gyokerestol kitepett fak osszedolt hazak. A mi hazunk teljesen ep. Szerencsenk volt ket nagy palmafa pont a szomszed fele dolt nem a hazunkra. Aram mar van, viz meg net meg nincs. Mi nagyon szerencsesen megusztuk. A medence elmegy egy kerti tonak, tele van ebihallal.View attachment 40652 View attachment 40653
Tetsziket nyomtam az írásodra, de csak azért mert ti még szerencsésen úsztátok meg!(y)
 
Pedig nagyon szupi volt a fotó alapján. De fontosabb, hogy nektek nem lett bajotok. Akváriumot mindig lehet újrahúzni. Az egyik legjobb lávaköves akvárium amit itt a fórumon láttam eddig.
Csatlakozom ehhez a véleményhez.
Ha készült volna egy technika nélküli fotó is, akkor simán HAC jelölt lehetne. :)
 
Sziasztok!
Megvolt a koltozes igy lassan elkezdek legozni az uj akvaval, nem tudom meg, h fas vagy koves legyen. Viszont sikerult leutni az egyik also sarkat az akvanak, ettol meg lehet hasznalni nem?
 
Sziasztok!

Sziasztok!
Megvolt a koltozes igy lassan elkezdek legozni az uj akvaval, nem tudom meg, h fas vagy koves legyen. Viszont sikerult leutni az egyik also sarkat az akvanak, ettol meg lehet hasznalni nem?
Csak az egyik üveglap csücskéből hiányzik, kagylósan tört, vagy szilánkosan, több lapot érintve?
A sarkoknál elvileg több a ragasztó.

Várjuk az új naplót!

AmegA
 
Nagyon szép volt ez az akva, sajnálom hogy elmúlt. :(

És ez a black lava rock is bitang, kevesen használják pedig nagyon szép!
 
Sziasztok!


Csak az egyik üveglap csücskéből hiányzik, kagylósan tört, vagy szilánkosan, több lapot érintve?
A sarkoknál elvileg több a ragasztó.

Várjuk az új naplót!

AmegA
Kagylosan tort ki par szilank a ragasztas nagyon messze van meg. A hegye hianyzik a saroknakDSC_0109.JPG
 
Valakinek van titkos X vegyszere amivel lejon a ragasztasrol a raszaradt alga? Par napja azik tomeny H2O2ben az akva alja, de nem oldja fel.
 
Valakinek van titkos X vegyszere amivel lejon a ragasztasrol a raszaradt alga? Par napja azik tomeny H2O2ben az akva alja, de nem oldja fel.
A penészölő leszedi. A nagy klórtartalmú változatra gondolok. (szemre vigyázni, és a gőzét nem belélegezni!)
 
Back
Oldal tetejére