• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Weathertop

Igy hatarozottabban jobban tetszik, mint elotte, de a szimmetriaval nem tudtam mit kezdeni tul melyen vannak a fokovek a mozgatashoz.
Nekem is az az érzésem, hogy elölről nézve nagyon szimmetrikus a kompozíció, hiába van a főkő tengelye eltolva az akvárium jobb oldala felé. De szép gyeppel biztosan gyönyörű lesz!

... és kerüljenek el az algák messzire :)!

Tapatalkkal küldve az én X5 eszközömről
 
Nekem is az az érzésem, hogy elölről nézve nagyon szimmetrikus a kompozíció, hiába van a főkő tengelye eltolva az akvárium jobb oldala felé. De szép gyeppel biztosan gyönyörű lesz!

... és kerüljenek el az algák messzire :)!

Tapatalkkal küldve az én X5 eszközömről
Majd a novenyekkel hatha mast mutat, remelnem elfognak :D
 
Bal oldalt, a Twinstar magasságában nem próbálsz meg berakni egy kisebb követ? Az talán enyhítene kissé a szimmetria problémán.
 
Igen, érdemes lenne több verziót kipróbálni. Szerencsére a láva könnyen törhető kalapáccsal vagy erős fogóval, így az sem gond ha nincs jó méret.
 
Az akvarium sajnos szetszedesre kerult, hurricane Irma miatt. Amit birtunk mentettunk a hazunkbol. Mandatory evacuation volt tegnap este, ugyh csak remenykedni tudunk, h lesz hova haza menni...
 
Az akvarium sajnos szetszedesre kerult, hurricane Irma miatt. Amit birtunk mentettunk a hazunkbol. Mandatory evacuation volt tegnap este, ugyh csak remenykedni tudunk, h lesz hova haza menni...
Sajnálom! A fejleményekről tájékoztass minket! Kitartás!
 
Huhh nagyon kemény. :( Unokatesóm is arrafelé lakik, írta is hogy milyen profin kezelik általában a viharok miatti szükségállapotot. Remélem minden rendben lesz nálatok!
 
Ma vissza tertunk key westre. Eleg lehangolo a latvany, mintha tel lenne nincs fan level, nincs zold szin. Mindenhol gyokerestol kitepett fak osszedolt hazak. A mi hazunk teljesen ep. Szerencsenk volt ket nagy palmafa pont a szomszed fele dolt nem a hazunkra. Aram mar van, viz meg net meg nincs. Mi nagyon szerencsesen megusztuk. A medence elmegy egy kerti tonak, tele van ebihallal.DSC_0044.JPG DSC_0043.JPG
 
Ma vissza tertunk key westre. Eleg lehangolo a latvany, mintha tel lenne nincs fan level, nincs zold szin. Mindenhol gyokerestol kitepett fak osszedolt hazak. A mi hazunk teljesen ep. Szerencsenk volt ket nagy palmafa pont a szomszed fele dolt nem a hazunkra. Aram mar van, viz meg net meg nincs. Mi nagyon szerencsesen megusztuk. A medence elmegy egy kerti tonak, tele van ebihallal.View attachment 40652 View attachment 40653
Nagyon sajnalom!
Kitartast!
Szuper hely Florida, annak aki szereti, de en nem szivesen laknek ott. Az a meleg, a magas paratartalom, na es a viharveszelyek...
A legjobbakat nektek, durvak ezek a kepek...
 
Back
Oldal tetejére