• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Watertown Fossils

Szombat este etetés alatt kilőttem a szűrőt, majd mint aki jól végezte a dolgát elmentem kártyázni. :rolleyes: Hajnali 3-kor megjőve látom, hogy a szűrő röpke 8 órája áll. :eek: Este már nem kaptam szét, de reggel kapott egy pucerájt, meg új perlont és bacikultúrát. Hála isten elhullás nem volt. Lehet nekem is be kellene szereznem egy arduinot, mint @Trappista Sanyinak, hogy ne járjak így megint. Autómatikusan visszakapcsolna 10 perc után.
Majd kikaptam a myriophyllum guyanát és a limnophila hippuroidest mert a guyana 2 hét alatt mindig duplájára nőtt állandóan és elnyomott mindent, a hippuroides is a kisujjnyi szárával, túl nagy volt ide a 64 literbe. Helyettük tettem be két plusz követ és egy kicsit átrendeztem a növényeket.
A kis prl-t azóta nem láttam, de remélem még kapirgál a háttérben. @tsokee Rita segítségével került még be 15 brigi és 5 merah. :) Sajna egy brigi tegnap reggelre kiszaltózott majd kiszáradt!:cautious: De a többiek jól vannak és jó az étvágyuk.
 
Utálni fogsz érte, de a következő scape lehetne csak köves és növényes!
A garnéláid is gyönyörűek, szinte világítanak!
Planáriákkal mi a helyzet? Csapdázol?
 
Utálni fogsz érte, de a következő scape lehetne csak köves és növényes!
A garnéláid is gyönyörűek, szinte világítanak!
Planáriákkal mi a helyzet? Csapdázol?
Még lusta voltam de holnap elkezdem. Észre vettem, hogy a fagyi sórákra jönnek mint ovis a dömperre. ;)
Már én is gondolkodtam egy csak kövesen, de még érnie kell. :LOL:
 
Elkezdtem a @star67 Csillától kapott no planária por adagolását, tegnap előtt. Szóval a 3 napos kúra 2. napja volt tegnap.
De, hogy lehetséges az, hogy a Henriktől kapott dunai csigák (amiket nem tudtam karanténba tenni) élnek és virulnak? :unsure:
Planáriat tegnap nem láttam már a felszínen.
A Dunában edződtek, szerintem ott durvább dolgok vannak, mint egy kis no planaria. :D
 
Elkezdtem a @star67 Csillától kapott no planária por adagolását, tegnap előtt. Szóval a 3 napos kúra 2. napja volt tegnap.
De, hogy lehetséges az, hogy a Henriktől kapott dunai csigák (amiket nem tudtam karanténba tenni) élnek és virulnak? :unsure:
Planáriat tegnap nem láttam már a felszínen.
Mer azok edzettek. A Dunához képest a No planaria üdítő wellness.
 
Ma befejezem a 25%-os adagolást, kíváncsi leszek holnapra mi lesz velük?
Remélem azért a planáriák már az örök mc és cuba mezőkön csúszkálanak. ;)
Sünöknek adtam a KH/GH porból rendesen a vödörbe, lett is 500-as TDS. Had regenerálódjon egy kicsit a házuk a CO2-os szódavíz után! :p
 
Nálam a sünök sajna szinte folyamatosan potyognak el, minden héten, kéthetente 1-1.
Ami érdekes, hogy a házuk épnek tűnik... feladtam.
 
Back
Oldal tetejére