• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Walk in the woods

baropeter

Főkertész
Sziasztok!​
Egy régebbi akiról szeretnék egy naplót nyitni. Gondoltam ha már bedobtam az idei H.A.C.-ra akkor megosztom veletek. Sok rajzolgatás után kezdett összeállni a fejemben valami irány, hogy mit is akarok létrehozni.
kuz.jpg

Ehhez a rajzhoz próbáltam köveket gyűjteni,
2012_0811_113624.JPG

ilyen eredménnyel. (andezit Verpelét mellől)
2012_1009_093226.JPG

A berendezését nem fotóztam, de itt egy kép a közel végleges állapotáról.
Sajnos az algásodás miatt szét kellett kapnom, de később még fojtatni akarom ezt az elrendezést más anyagokkal. :)

Adatok: méret: 70x50x50 175l
növények: Rotala sp. ''green'', Hemianthus micranthemoides, Hemianthus callitrichoides ''Cuba'', Eleocharis parvula, Taxiphyllum sp. 'Flame', Hydrocotyle Tripartita Japan, Marsilea hirsuta , Anubias barteri v. nana Petite, Vesicularia montagnei
halak, garnélák: Trigonostigma heteromorpha, Boraras uropthalmoides, Caridina japonica
szűrés: Tetra EX 1200
világítás: 4x30 W kompakt neon
tápozás: G.a. macro, micro, liqui carbo
 
én nem látok semmit továbbra se.
honnan töltöd fel? nem kell esetleg valahol engedélyezni hogy publikus legyen a fotó?
 
Tyhűha, nagyon pofás(volt)! Kár érte, ettől függetlenül kíváncsian várom a következőt!
Azt naplózd kérlek! :) (y)
 
Mi az hogy műkszik?! Szabályosan belegyalogol a retinába! :) Nagy kár érte, hogy szétszedted, nekem nagyon tetszett, sok potenciál volt benne. ;)
Köszi! :ROFLMAO:
Igen én is sajnálom, de a kövek amilyen szépek olyan használhatatlanok voltak. Talán még egy savazással, hátha.
na így már jó:)
nagyon jó kis aki(y)
Köszi a tanácsot. Már azt hittem én hülyültem meg. :facepalm:
 
gratu, nagyon szép akv, tök irigy lettem picit, de csak jó értelemben, hogy nekem is kell egy ilyent csinálnom, szép munka, csak így tovább! :)
 
Back
Oldal tetejére