• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

WAC 2018 (Web Aquascaping Contest)

Amit gyorsan kiemelnék: európai nevezőket várnak, több kategória is lesz palu, biotóp, stb., ígéret szerint minden nevező kap véleményezést, nevezés szept 1- okt 31 között. Hátha valakit érdekel...:)
 
Utoljára módosított:
Mivel nem tudok franciául :) maradt a google fordító. A pontozásban látok némi furcsaságot.
  • Az eredetiség 40 pont
  • A technika 30 ponton
  • A Növény-egészségügyi 20 pont
  • Az általános benyomás 10 pontra
Így olyan kicsit, mintha főleg extrémebb építéseket várnának, ahol a növényesítésnek kisebb a szerepe. És a technika 30p vajon mit jelenthet?
 
Amit gyorsan kiemelnék: európai nevezőket várnak, több kategória is lesz palu, biotóp, stb., ígéret szerint minden nevező kap véleményezést, nevezés szept 1- okt 31 között. Hátha valakit érdekel...:)
Én tavaly is neveztem.A nevezés kicsit körülményes volt,ha jól emlékszem.
 
Persze, hogy kár. Úgyis azzal nevez az ember, amije van :) Annyira nem neves verseny, hogy kifejezetten erre építsen valaki, na meg a határidő se engedné.
 
A teljes velemenyezes nagyon jo. Es az is, hogy a birak kozt latni olyan embert is aki mar keszitett gyoztes akvariumot.
Hát skacok, lehet beküldöm "Fairy Tale"-t palu kategóriába. Bár még nem tudom, 'hogyazanyámba' fotózzuk le ezt a kb 80 cm széles, 2m magas monstrumot vállalhatóra telóval, mert fotóapparátunk, hozzáértésünk sajnos nincs, plusz nívósabb versenyhez kevésnek is érzem, egy bírálatra viszont mégiscsak kíváncsi vagyok.... [emoji848][emoji55]
 
Hát skacok, lehet beküldöm "Fairy Tale"-t palu kategóriába. Bár még nem tudom, 'hogyazanyámba' fotózzuk le ezt a kb 80 cm széles, 2m magas monstrumot vállalhatóra telóval, mert fotóapparátunk, hozzáértésünk sajnos nincs, plusz nívósabb versenyhez kevésnek is érzem, egy bírálatra viszont mégiscsak kíváncsi vagyok.... [emoji848][emoji55]
Hat ne hagyd ki szerintem se.
 
Ha valaki még be szeretné égetni Fukada retinájába az akváriuma képét,:) egy napja maradt. Nem kell FB bejelentkezés a nevezéshez, elég egy emailt küldeni a képpel, adatokkal. A visszaigazolásban, decemberre ígérik az eredményeket.:)
 
Back
Oldal tetejére