• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

WAC 2018 (Web Aquascaping Contest)

matrai

Legenda
Amit gyorsan kiemelnék: európai nevezőket várnak, több kategória is lesz palu, biotóp, stb., ígéret szerint minden nevező kap véleményezést, nevezés szept 1- okt 31 között. Hátha valakit érdekel...:)

Utoljára módosított:

Jopet

Legenda
Mivel nem tudok franciául :) maradt a google fordító. A pontozásban látok némi furcsaságot.
  • Az eredetiség 40 pont
  • A technika 30 ponton
  • A Növény-egészségügyi 20 pont
  • Az általános benyomás 10 pontra
Így olyan kicsit, mintha főleg extrémebb építéseket várnának, ahol a növényesítésnek kisebb a szerepe. És a technika 30p vajon mit jelenthet?

kuchi

Legenda
Amit gyorsan kiemelnék: európai nevezőket várnak, több kategória is lesz palu, biotóp, stb., ígéret szerint minden nevező kap véleményezést, nevezés szept 1- okt 31 között. Hátha valakit érdekel...:)
Én tavaly is neveztem.A nevezés kicsit körülményes volt,ha jól emlékszem.

Jopet

Legenda
Persze, hogy kár. Úgyis azzal nevez az ember, amije van :) Annyira nem neves verseny, hogy kifejezetten erre építsen valaki, na meg a határidő se engedné.

A teljes velemenyezes nagyon jo. Es az is, hogy a birak kozt latni olyan embert is aki mar keszitett gyoztes akvariumot.
Hát skacok, lehet beküldöm "Fairy Tale"-t palu kategóriába. Bár még nem tudom, 'hogyazanyámba' fotózzuk le ezt a kb 80 cm széles, 2m magas monstrumot vállalhatóra telóval, mert fotóapparátunk, hozzáértésünk sajnos nincs, plusz nívósabb versenyhez kevésnek is érzem, egy bírálatra viszont mégiscsak kíváncsi vagyok....

Hát skacok, lehet beküldöm "Fairy Tale"-t palu kategóriába. Bár még nem tudom, 'hogyazanyámba' fotózzuk le ezt a kb 80 cm széles, 2m magas monstrumot vállalhatóra telóval, mert fotóapparátunk, hozzáértésünk sajnos nincs, plusz nívósabb versenyhez kevésnek is érzem, egy bírálatra viszont mégiscsak kíváncsi vagyok....
Hat ne hagyd ki szerintem se.

matrai

Legenda
Ha valaki még be szeretné égetni Fukada retinájába az akváriuma képét,:) egy napja maradt. Nem kell FB bejelentkezés a nevezéshez, elég egy emailt küldeni a képpel, adatokkal. A visszaigazolásban, decemberre ígérik az eredményeket.:)

Oldal tetejére