• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Wabi-ka

Szia! Érdeklődnék hány fok van a szobában ahol tartod a wabit? Nálam olyan 21 fok van bent abban vajon megmaradna most tervezek egy wabit összerakni Köszönöm
 
Nem tudom eldönteni, hogy a virágzási időtartam ennyire rövid (1 hét), vagy én hibáztam valamit.
Próbáltam arra figyelni, hogy spricnizésnél ne érje víz a virágokat, de ez sajnos nem mindig sikerült. Lehet, hogy ez problémát okozott.
 
Szeretnék informálódni a tillandsiák virágzási metódusáról.
Merítek némi bátorságot és képekkel mellékelve írok a Marczika kertészetnek.
Megérkezett a megnyugtató válasz:
Nem én hibáztam, az egy hetes virágzási időtartam teljesen normális, a megszokottnak megfelelő.

A hölgy válaszában az alábbi mondat nagyon jól esett, újabb lökést adott ezeknek a növényeknek a tartásához:
"A növény bizonyára jól érzi magát, ha megörvendeztette Önt egy virágzással. "
 
Pár hónapja érlelődik bennem a gondolat, hogy külön szeretném tartani a növényeket. Jelenleg vegyes állomány van a paluban, wabiban.
A palu megmaradna orchideásnak, ez a wabi ebben a formában fennmarad addig amíg az Utricularia jól érzi magát, virágzik.
Tillandsiáknak építeni szeretnék egy saját floráriumot. De ezt itt nem lehet majd bemutatni, mert nincs ilyen kategória :D
 
Na el is felejtettem, hiszen itt van még a @Szabó Balázs által generált "őrület"


Reménykedem, hogy rövidesen útjára indítják és kezdődhet a játék.
 
Na el is felejtettem, hiszen itt van még a @Szabó Balázs által generált "őrület"


Reménykedem, hogy rövidesen útjára indítják és kezdődhet a játék.
Ez tök jó. Láttam már képeken, hogy valamin rajta voltak a növények.Csak nem tudtam, hogy hogy van megoldva.Nekem nagyon tetszik, kíváncsi leszek, milyen lesz.
 
Back
Oldal tetejére