• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

VPN védelem/titkosítás

mmccannon

Bölcs Ent
Sziasztok!

Egyre többször belefutok a VPN témába, és gondoltam felteszem a kérdést, hogy használ-e valamelyikőtök ilyet?
Szinte zsong a fejem a Nord-, Proton-, TunnelBear, sötöbö terméktől. Csak épp az nem derül ki számomra:
1) Valójában mire jó?
2) Mennyire biztonságos?
3) Melyik (jelenleg) a tuti?

Útbaigazításokat várom és előre is köszönöm.

Üdv,
Mary
 
Nordot használom, de nem mondanám magam nagy VPN huszárnak. Webes tesztelés miatt ugrottam bele, de a régiós tartalmi korlátozások is érdekesek, ha ki tudod használni.
Az app könnyen használható, nem véletlen ennyire népszerű manapság
 
Nordot használom, de nem mondanám magam nagy VPN huszárnak. Webes tesztelés miatt ugrottam bele, de a régiós tartalmi korlátozások is érdekesek, ha ki tudod használni.
Az app könnyen használható, nem véletlen ennyire népszerű manapság
Pont a geokorlátok miatt izgat. TV előfizetésem nincs, de abban reménykedem, hogy egy VPN-nel elérhetővé válik több külföldi tartalom.
 
Pont a geokorlátok miatt izgat. TV előfizetésem nincs, de abban reménykedem, hogy egy VPN-nel elérhetővé válik több külföldi tartalom.

Annyi kényelmetlenséget látok, hogy ha rengeteg helyre be vagy lépve és esetleg login biztonságra figyelnek, akkor pl kicsukhatnak ha ide-oda ugrálsz az országok között.
Bár pillanatok alatt ki lehet kapcsolni a VPN-t, de figyelni kell rá.
 
Én mindenen eszközömön használok VPN-t. Munka miatt is, de itthon is alapból. Sajnos nagyon sok streaming szolgáltatás pont a tartalom elérés kizárása miatt folyamatosan fejleszt ezek beazonosítás@ra. Így a legtöbb ismert és populáris VPN szolgáltatót már automatikusan kizárják az olyan termékek mint a Netflix, HBO GO, stb.
 
Én mindenen eszközömön használok VPN-t. Munka miatt is, de itthon is alapból. Sajnos nagyon sok streaming szolgáltatás pont a tartalom elérés kizárása miatt folyamatosan fejleszt ezek beazonosítás@ra. Így a legtöbb ismert és populáris VPN szolgáltatót már automatikusan kizárják az olyan termékek mint a Netflix, HBO GO, stb.
KODI-t használok, így nem tudom, hogy azt mennyire korlátozná.
Na most, mi a populáris szolgáltató? Nord? ExpressVPN, vagy a kétes ingyenesek valamelyike?
 
KODI-t használok, így nem tudom, hogy azt mennyire korlátozná.
Na most, mi a populáris szolgáltató? Nord? ExpressVPN, vagy a kétes ingyenesek valamelyike?
Jó kérdés... 🤷‍♂️

Ha jól tudom az a baj ezzel, hogy amelyik VPN ma jó lehet arra, hogy elérj külföldi tartalmakat, az nem biztos, hogy holnap is garantált a fent említett fejlesztések miatt.

Én az Avast VPN-t használom privát és Cisco-t cégesen. De ezekkel nem lehet sajnos külföldi video tartalmat elérni.
 
Jó kérdés... 🤷‍♂️

Ha jól tudom az a baj ezzel, hogy amelyik VPN ma jó lehet arra, hogy elérj külföldi tartalmakat, az nem biztos, hogy holnap is garantált a fent említett fejlesztések miatt.

Én az Avast VPN-t használom privát és Cisco-t cégesen. De ezekkel nem lehet sajnos külföldi video tartalmat elérni.
Köszi az infót. :)
Most kipróbálom a Nordot a 30 napos pénzvisszafizetési garival.
Eddig jól muzsikál, persze, ha beállítod a "hol"-t meg azon belül választasz egy szimpi szervert egy sebességteszt segítségével.
Kodi napközben megy, de este nyög. De gondolom a kijárási tilalom miatt majd mindenki Couchpotato-vá változik át. :D
 
Back
Oldal tetejére