• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Vízelőkészítők használata

Használtok vízelőkészítőt?

  • Igen, használok.

    Votes: 217 68.9%
  • Inkább pihentetek.

    Votes: 48 15.2%
  • Nem használok ilyen "vegyszereket".

    Votes: 37 11.7%
  • Más módszert használok a víz előkészítésére.

    Votes: 13 4.1%

  • Total voters
    315
Szívesen.
Ha már RO vizezni fogsz, vegyél visszasózót. A Green Aqua sajátmárkás cuccai jók, nagyon sokan megelégedéssel használjuk és a halak sem reklamáltak.
Igen, közben olvasom a vízcserélős topikot okosodok a témában :)
többször volt már halas akváriumom de akkor még elég volt egy szűrő, lámpa, fűtő
amazóniai stílusban a halak jól érezték magukat szaporodtak, a növényekkel már kevésbé voltam sikeres
 
Igen, közben olvasom a vízcserélős topikot okosodok a témában :)
többször volt már halas akváriumom de akkor még elég volt egy szűrő, lámpa, fűtő
amazóniai stílusban a halak jól érezték magukat szaporodtak, a növényekkel már kevésbé voltam sikeres
Nyugi, bele fogsz jönni.
Haltenyésztésből nyargaltam át a növényes akvarisztikába.

Azért néhány naplót is nézz meg, abból pl. technikai infókat, vízkémiával (keménység, Ph, stb.) kapcsolatos dolgokat is megtudsz. ;)
 
Nyugi, bele fogsz jönni.
Haltenyésztésből nyargaltam át a növényes akvarisztikába.

Azért néhány naplót is nézz meg, abból pl. technikai infókat, vízkémiával (keménység, Ph, stb.) kapcsolatos dolgokat is megtudsz. ;)
köszi a biztatást :)
és a tippet elég sok minden van amit át kéne olvasnom de igyekszem
nem akarok egy szépen berendezett aztán egy hét múlva kipusztult akváriumot
 
Sziasztok, kezd elfogyni a "Dennerle Shrimp King Bee Salt GH+", helyette vennék "Seachem Equilibriumot". Az akváriumom lágyvizes, CO2-s, de nem hightech, CBS garnélák élnek benne vidáman. Megfelelő a Equilibrium is? Köszi.
 
Sziasztok, kezd elfogyni a "Dennerle Shrimp King Bee Salt GH+", helyette vennék "Seachem Equilibriumot". Az akváriumom lágyvizes, CO2-s, de nem hightech, CBS garnélák élnek benne vidáman. Megfelelő a Equilibrium is? Köszi.
Az is jó, cak nehezen oldódik, de még a 2hr sky is nagyon jó, nálam bevált az a por.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére