• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Vízalatti kertjeim

Hát mert mindig rácsodálkozom, hogy ilyen is van. Neked ez (és sokan másoknak) talán nem nagy kunszt, de én még ettől messze vagyok.
Két-három hónap múlva tervezek akit indítani, addig csak tanulni járok hozzád (is).:bookworm:
(van egy...ööö..hogyismondjam...talán halas(?) hátfalas 112l-es akim, egy-két Staghorn-Cérnaalga-Érdesbékanyál-Bacopa bokorral, hasonlóan szenvedő crypto-val, vízikalásszal és gyönyörűen bubizó algamezőkkel...)
A tiéd algamentesnek tűnik. Szóval, van mire rácsodálkoznom.:)
És ha nem bánod, jövök majd segítségért párszor.
 
Szia @Barnapl !
Nagyon jól lett az akva! Gratula!
Két kérdésem lenne: Mennyi fénnyel világítasz és meddig?
Valamint érdekelne a házi macro tápot pontos összetétele. Gondolom "szokásos" porokból keverted. Arányokra lennék kiváncsi.
 
Szia @Barnapl !
Nagyon jól lett az akva! Gratula!
Két kérdésem lenne: Mennyi fénnyel világítasz és meddig?
Valamint érdekelne a házi macro tápot pontos összetétele. Gondolom "szokásos" porokból keverted. Arányokra lennék kiváncsi.


Most megfogtál. A házi macrot nem én kevertem hanem úgy kaptam @Norbert akvakertrész társunktól mert felszámolta az akváriumát és mivel több mint fél liter volt úgy döntöttem el használom. Egy héttel ezelőttig 3x26w DIY komakt lámpával világítottam de kezdtem algásodni és váltottam 2x24w Hagen glo lámpára. Nyolc órát világítok. A 3x26w alatt nagyon nőttek a növények most kíváncsi leszek mennyire esik vissza a növekedés.
 
Köszönöm! Azt gondoltam hogy, sokat fotózok és hátha sikerül egyszer megtanulni.;)
Gyakorlat teszi a mestert.De nagyon jó képeket csinálsz. Igazából rá kellet jönnöm,hogy a tudás könnyebben elsajátítható ha van mivel. @keszalvo kolléga ajánlott egy gépet amit meg is vettem,háát hallod ég és föld a régi gépem és ez között.Pedig nulla tudásom volt.
 
Back
Oldal tetejére