• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Vízalatti kertjeim

Drága @Barnapl nagyon kellemes húsvétot nekd és a családodnak! 🐰🐣
Kár, hogy ez a vírus így keresztbe tett az ünnepeknek, idén már a gyerkőccel mehettél volna locsolni!
Sebaj, ha otthon maradtok, legalább a családra és a kis víz alatti kertjeidre is több idő jut most!
 
Régen jelentkeztem már és mivel tavaly augusztus óta sikerült vizet cserélnem és szűrőt takarítani ezért csináltam pár képet. Az akva jelenleg low techként üzemel mert a co2-t még nem raktam vissza de így is el van. Tavaly augusztus óta nem kapott növény tápot, víz nemvolt cserélve, szűrő nem volt takarítva, fényen nem változtattam de a co2 kb decemberben kifogyott,. Elég sokáig volt fonál algám, ezt rendszeresen kiszedtem de vissza jött. Aztán egyszer csak elfogyott, pedig nem, csináltam semmit. Helyette jött a zöld pont alga de mostanra az is eltűnt. Most elkezdtem a tápozást, meg tele van sok xipho-val. A növények egyébként jól bírták alig egy két fajta ment ki. És pár kép az új kedvenceimről! :)IMG_2863 kicsi.JPGIMG_2856 kicsi.JPGIMG_2857 kicsi.JPGIMG_2860 kicsi.JPG
 
De jó, hogy jelentkeztél!😍😍😍

A növények valóban csodaszépek, jót tesz nekik a halacskák biztosította természetes tápozás.
Amit hiányolok, hol sehol egy zoknihal?! Gyerkőcöt nem engeded a közelébe?🤔😂
 
De jó, hogy jelentkeztél!😍😍😍

A növények valóban csodaszépek, jót tesz nekik a halacskák biztosította természetes tápozás.
Amit hiányolok, hol sehol egy zoknihal?! Gyerkőcöt nem engeded a közelébe?🤔😂
Ez az akvárium anyukámnál van és ott nem fér olyan könnyen hozzá. Egyébként mostanában nem pacsál és nem dobál bele semmit az akvába Adrián. :)
 
A végén még teljesen megfertőzöd, és a tiéd átrendezésében otthon már aktívan fog segédkezni a kis Herkules, akarom mondani Adrián.🤭
 
Back
Oldal tetejére