• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Vízalatti kertjeim

Az én kedvencen, ebben a pillanatban a bucés fa! Az valami döbbenet, már indulásnál nagyon ott van.
Jó lesz látni 1-2 hónap múlva egy olyan előtte-utána fotón, hogyan hódítanak tért a növények? Mi fog kilátszani a két sziget köveiből?
Egy szűrő elbír a 270 literrel?
Low-tech lesz CO2 nélkül?
Nekem külön tetszik, hogy nem világos dekorhomokot választottál hozzá, ez így jobban mutat!
Sok sikert hozzá, és persze algamenteset!

Az én kedvencen, ebben a pillanatban a bucés fa! Az valami döbbenet, már indulásnál nagyon ott van.
Jó lesz látni 1-2 hónap múlva egy olyan előtte-utána fotón, hogyan hódítanak tért a növények? Mi fog kilátszani a két sziget köveiből?
Egy szűrő elbír a 270 literrel?
Low-tech lesz CO2 nélkül?
Nekem külön tetszik, hogy nem világos dekorhomokot választottál hozzá, ez így jobban mutat!
Sok sikert hozzá, és persze algamenteset!
Elég szép mennyiségű bucét be tettem! A kövek remélem nem fognak látszani a moháktól bucéktól és egyéb növényektől! Két szűrő lesz csak még a másikat nem üzemeltem be. Két tetra ex 1200 és lesz co2 is.
Nekem ez a sárgás kavics külön tetszik. Nekem természetesebb hatású mint a kvarc homok amit sokan használnak. Egyébként ha egyszer gazdag leszek akkor ADA Colorado Sand dekor homokom lesz! :)

Kedvenc időszakom, mert más "arcukat" mutatják a növények, mésként viselkednek az állatok. Szóval csudi élmény, amit minden nap várok. :love:
De én lámpalementének hívom. :D
Olyan jó neveket találsz ki mindig! Nagyon tetszett az " akva-maffiózók " is és ez a "lámpalemente" is nagyon jó! :)

Oldal tetejére