• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Vízalatti kertjeim

próbáld meg egy picivel rövidebb idővel fotózni őket!
(+érzékenység vagy fény)

Nagyon szép különben!
A buce levele mitől lyukas?

Köszi! Igazán nem tudom a lyukasodás okát, néha előjön aztán pedig hozza az egészséges leveleket. Most például csak ez az egy lyukasodik a többi fajta Buce nem.
 
Rég jártam erre aminek több oka is van pl. az egyik, hogy el romlott a fotó masinám és nem volt mivel fotózni. Fotó nélkül pedig uncsi a napló. A fotó masina téma megoldódott, meg vettem életem első dslr gépét egy canon 1300 D-t. Most már csak meg kell tanulni fotózni. :) Az akváriumokkal minden rendben, működnek, de hamarosan változni fog a helyzet. A két low techet lecserélem egy 300 literesre és a 75 literest is restartolni kell mert unom és már nem lehet bírni vele. Akkor jöjjön pár fotó. Nagyon sokat kell még tanulnom a fotózás terén de majd igyekszek. IMG_0111.JPG IMG_0062.JPG IMG_0076.JPG IMG_0105.JPG IMG_0102.JPG

Köszönöm, hogy benéztél! :)
 
Rég jártam erre aminek több oka is van pl. az egyik, hogy el romlott a fotó masinám és nem volt mivel fotózni. Fotó nélkül pedig uncsi a napló. A fotó masina téma megoldódott, meg vettem életem első dslr gépét egy canon 1300 D-t. Most már csak meg kell tanulni fotózni. :) Az akváriumokkal minden rendben, működnek, de hamarosan változni fog a helyzet. A két low techet lecserélem egy 300 literesre és a 75 literest is restartolni kell mert unom és már nem lehet bírni vele. Akkor jöjjön pár fotó. Nagyon sokat kell még tanulnom a fotózás terén de majd igyekszek. View attachment 44267 View attachment 44269 View attachment 44270 View attachment 44271 View attachment 44272

Köszönöm, hogy benéztél! :)
300 Liter?:eek:
Összedobsz egy jo növenyes akit?
 
Back
Oldal tetejére