• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Vízalatti kertjeim

Igen, a rockvilla az egyik részlet ami eltűnt, ill. a vízszint fölé került, a másik részlet viszont jobban hiányzik nekem: alulról a lyuk. (erről nem kérek filmet és a magas labdát is kérem nem lecsapni szíveskedjetek):rolleyes:


Eszembe sem jutott ilyesmi hogy, hiányzik a lyuk, hiszen házas ember vagyok.:D:ROFLMAO:
Félre a tréfával a kilógó fa nem véletlen, szeretnék egy kis emers szigetet a villa tövébe.A lyukon sokat gondolkodtam de súlyos növény mániám:lurking: miatt minél több növényt akartam beültetni. :)
 
Jó nagyon, bár én nőiesebb dolgokra gondoltam. Mit törölsz?
Tudom. Ha azt csapom le, nem lett volna vicces :)

a kilógó fa nem véletlen, szeretnék egy kis emers szigetet a villa tövébe.A lyukon sokat gondolkodtam de súlyos növény mániám miatt minél több növényt akartam beültetni.
Teljesen egyértelmű volt minden. A villa azért ment, mert rockos, vad, szép a nano (és mert egy kis kéz azért még maradt a víz alatt is :)). Gondoltam, félszavakból (képekből) is értjük egymást ;)
 
Bekerültek a halak és a garnélák és ennek örömére fotóztam egy kicsit. Elsőként Anubias nana pinto, a mások képen egy otto a dzsungelben. Annak idején 6db otocinclust vettem, az egyik átrendezésnél 3 kicsit találtam azokat fel is neveltem ( a oto-s topikban írtam is róla) most hogy, átkerültek ebbe az akváriumba összesen 11-et találtam ezek szerint a társasban kettő felnőtt.:) A harmadik kép egy rotala csak úgy. A negyedik hygrophila pinnatifida a kedvencem @Luigi13 -tól kaptam, kipróbálom hogy, low-tech-ben is működik-e. És végül,egy algázó géb szintén kedvenc
DSCF0382.JPG
DSCF0389.JPG DSCF0388.JPG DSCF0387.JPG
DSCF0384.JPG
Köszönöm hogy, benéztél.:peeking::) Kritika és észrevétel jöhet.;)
 
Köszi!
Érdekes növényekre mindig vevő vagyok, de nem vagyok az a tolakodós fajta. Ha valaki felteszi hirdetésben, s időben észreveszem, lecsapok.
 
Back
Oldal tetejére