• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Vízalatti füvészkert

mmccannon

Legenda
Ha ez vigasztal, Algalandban nekunk is teljesen eltunt. Egy ideig szepen nott, aztan egyik karbantartasnal hozzanyultunk es teljesen szet volt olvadva. Tippre az volt a baja, hogy nem volt talajban, lowtechben beultetve 2 kisebb to megvan meg, azok eletben vannak.
Szerintem holnapra kiheverem. :)
Eszembe sem jutott, hogy leültessem, de köszi a tippet. 👍
Araki kötözgette a fára, onnan gondoltam, hogy ott jó lesz neki. Persze a majorban él-virul, de a kispesti klíma már smafu. 😡

mmccannon

Legenda
Na, megint túlóráztam, és nem, nem a kóla a ludas, Csilla :p

Mielőtt bárki is azt hinné, hogy a füvészkertem újra lett indítva, kijelenthetem, hogy erről szó sincs.
Csak épp dömpernyi növénymeglepi érkezett @Mr.Bob jóvoltából és @star67 közreműködésével. 🌿🚗:love:

Nem volt mese, energiámat összeszedtem, pattintottam egy sört, és nekiálltam. A vakondtúrásokat elsimítottam, és a fele saláta tömeget beültettem abba a kevés aljzatba, ami még bent van.
A giga MC szőnyeget egy kis aljzattal meghintve előre dobtam. És Ővízicipőfűzősége máris szemet vetett rá. (Kívácsi vagyok, hogy reggelre merre fog repülni a "szőnyeg".)
IMG_1667[1].jpg

Amire futotta: Miryo, ARM, Stau, MC. Bő 50-es vízcserét is megejtettem, és egyúttal üzembe helyeztem az Eheim műanyag poppy/lilly/mittomén mijét.
IMG_1670[1].jpg

A CO2-t pianissimo beindítottam, de holnap előkeresem a normális Aquario difit, mert amit most behajítottam, nem az igazi.

Köszönöm, hogy bekukkantottál a füvészkertbe. :)

Mr.Bob

Főkertész

Mielőtt bárki is azt hinné, hogy a füvészkertem újra lett indítva, kijelenthetem, hogy erről szó sincs.
Csak épp dömpernyi növénymeglepi érkezett @Mr.Bob jóvoltából és @star67 közreműködésével. 🌿🚗:love:

Nem volt mese, energiámat összeszedtem, pattintottam egy sört, és nekiálltam. A vakondtúrásokat elsimítottam, és a fele saláta tömeget beültettem abba a kevés aljzatba, ami még bent van.
A giga MC szőnyeget egy kis aljzattal meghintve előre dobtam. És Ővízicipőfűzősége máris szemet vetett rá. (Kívácsi vagyok, hogy reggelre merre fog repülni a "szőnyeg".)
View attachment 93251

Amire futotta: Miryo, ARM, Stau, MC. Bő 50-es vízcserét is megejtettem, és egyúttal üzembe helyeztem az Eheim műanyag poppy/lilly/mittomén mijét.
View attachment 93254

A CO2-t pianissimo beindítottam, de holnap előkeresem a normális Aquario difit, mert amit most behajítottam, nem az igazi.

Szuperül néz ki, örülök, hogy jó helyre kerültek a gazok! 😀

star67

Legenda

View attachment 93251

View attachment 93254

Azért adhatnál még egy esélyt a staunak is, abból is van tömérdek, lehet vele bátran kísérletezni.😉

mmccannon

Legenda
Azért adhatnál még egy esélyt a staunak is, abból is van tömérdek, lehet vele bátran kísérletezni.😉
Adnék én, meg a többinek is, de az akvárium 25 liternyi aljzatából jó ha 10 liternyi maradt, mert már a bontás megkezdődött.
Az én tempóm meg nem mérhető össze egy egészséges akvakertészével.

Ideiglenes megoldásként Tekibreki régi kecójában lesznek elhelyezve, de nem ma, mert alig bírok mozdulni.

star67

Legenda
Szerintem megérte, nagyon pöpec lett! 👍
Ma meg csak pihengetsz és hamar ágyba bújsz, holnapra meg kezdheted feltölteni a fásat mellette.😁

mmccannon

Legenda
Szerintem megérte, nagyon pöpec lett! 👍
Ma meg csak pihengetsz és hamar ágyba bújsz, holnapra meg kezdheted feltölteni a fásat mellette.😁
Azért a pöpectől távol van.
Az nem megy csak úgy. Különben is, előbb villanyászatilag kell egy kis manipulálás, mert az armatúrától nem tudok ültetni/kötözgetni.

Oldal tetejére