• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Paludárium Vivarium projekt - Nigro dzsungele ;)

Csinálnál otthonra Viváriumot?


  • Total voters
    202
Sorry Atti, ha te is kritikusnak találtad a fenti eszmecserénket. Naplónyitásra nem gondoltam, de ha eljön az ideje és "van rá igény", akkor lehet, hogy igen. Ha lesz további kerdésem privátban írok neked. Nem szeretem ismeretlenül az ilyen és ehhez hasonló, "csípös" megjegyzéseket a sporiktól (nem @tibicuk). Válaszaidat és türelmedet még 1x köszönöm.

Üdv: Robi
 
Szerintem sem negatív felhanggal írt tibicuk. Abszolut elfèr egy règi naplò vègèn egy ùj kezdete ;)
Kèrdezz nyugodtan, de cserèbe várunk egy naplòt a saját tapasztalataidròl :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
OK! És a tanulság (nekem): ne ülj le fórumozni, ha aznap alaposan fel*#$tak a beosztottjaid és lemerültek a "raktáraid"...! ;)
Amint átfúrattam a padlólemezt indítom a naplót. (y)
Hej, mint a régi szép idökben... A régebbi sporik ismernek már!:)

Üdv: Robi
 
Amint átfúrattam a padlólemezt indítom a naplót. (y)
Hej, mint a régi szép idökben... A régebbi sporik ismernek már!:)

Üdv: Robi
És az újabbak is, akik regelés után sokat olvasták a fórumot ;) Várjuk a naplót.
 
Kedves Nigro!

A tapasztalatodra lennèk kíváncsi. Amikor a szèp viváriumodat èpítetted akkor ha jól láttam nem alkalmaztál hamis ajzatot. Igaz?
Csak Amazoniát szórtál talaj rètegnek.
Van egy projektem ami vivárium szerű lenne de a növènyi kompozíció csak egy tálcán van.
Így arra gondoltam,hogy csak Amazoniát használnèk èn is.
Mennyire elvetemült a gondolat.
Szerintem működhet ha a feles víz mondjuk le csöpög egy alsó tálcára.
Az amazonia amúgy sok nedvessèget tárol?
Várom megtisztelő válaszodat.
Köszönöm
 
Egyáltalán nem elvetemült gondolat. :) Mondjuk nem pontosan tudom, hogy mit takar a hamis aljzat, de ha amúgy sem kell Amazoniából olyan rengeteg, akkor az ára sem vészes. A csöpögés is működik és végül igen, sok nedvességet tárol. Bátran használd. ;)
 
Mèg valami apró szemcsès kifejezetten növènyes ajzatot is nèzegetek.
Köszönöm szépen az infót ès segítséget.
 
Back
Oldal tetejére