• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Világítás javítása

Z1234

VIP kertész
Hello,

Elromlott az elektronika az akvarium vilagitasnal (nem a fenycso egett ki). Nem tudjatok hol javitanak ilyet szakszeruen? (Vizzaro legyen stb...). Sajnos uj beszerzese eleg draga lenne (40KHUF+).

Udv!
 
Keress egy villszerelőt, hátha. Az elektronikus előtétes, soros kapcsolás esetén az egyik fcső hibája esetén gyakran tönkremegy. Mellesleg kapni előtétet is... kis DIY
 
Keress egy villszerelőt, hátha. Az elektronikus előtétes, soros kapcsolás esetén az egyik fcső hibája esetén gyakran tönkremegy. Mellesleg kapni előtétet is... kis DIY

A fenycsovek jok, teszteltem. Villanyszerelo tutira meg tudja csinalni vizallo-ra? En csak eleg koklereket ismerek, utana nem biztos, hogy szivesen nyulkalnek az akvariumba....
 
Sziasztok!

2 év után ma leolvadt a Quad T5 lámpám egyik foglalata. Nem tudjátok véletlenül, hogy kapok-e hozzá külön ilyet? Vagy ha esetleg valakinek lenne, akkor vevő lennék rá.

Köszönöm!
20161229_150750.jpg 20161229_150803.jpg 20161229_151225.jpg
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

2 év után ma leolvadt a Quad T5 lámpám egyik foglalata. Nem tudjátok véletlenül, hogy kapok-e hozzá külön ilyet? Vagy ha esetleg valakinek lenne, akkor vevő lennék rá.

Köszönöm!
View attachment 23145 View attachment 23146 View attachment 23147
T5 foglalat van ezer, rögzített és úszó is, nincs veszve semmi, de ha időben cserélsz csövet, ezt megúsztad volna, akarom mondani a kormos fcső a fényhalál jele. Ugyan mégy világít, de már csak töredéke a kezdeti értéknek, csefébe hevül rendesen.
 
Sziasztok!

Szeretnék 39W-os 8000K-es (tehát hideg-fehér, NEM rózsaszín) T5-ös csöveket... Láttam, hogy létezik, csak nem találok rá az országban. Persze 24W-os meg 49W-os egyből van.(n) Valaki tud róla?o_O
 
Sziasztok!

Szeretnék 39W-os 8000K-es (tehát hideg-fehér, NEM rózsaszín) T5-ös csöveket... Láttam, hogy létezik, csak nem találok rá az országban. Persze 24W-os meg 49W-os egyből van.(n) Valaki tud róla?o_O
Old meg LED-el. Az korlátlanul beszerezhető
 
Back
Oldal tetejére