• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Videók

Fuh nemrossz :D Villogó neonfény kiséretében lehet a inkább kiugranék az ablakon :D:D
 
:thumbup:
A régi szép idők, amikor kilinccsel előre fordultam a kanyarokban a 120-as Skodával... :D
 
A videót már láttam párszor, de amikor látom mindig azon agyalok, hogy milyen gépeket/alkatrészeket gyártanak. Hogy a túróba bírja ezt az igénybevételt és micsoda erők tombolnak. Persze a videó durván vágva van a hatás miatt, és gondolom ezerszer ismételhették mire meglett a végső felvétel, de ettől még brutál - nem csak ken block mutatványa.
 
viktorlantos said:
A videót már láttam párszor, de amikor látom mindig azon agyalok, hogy milyen gépeket/alkatrészeket gyártanak. Hogy a túróba bírja ezt az igénybevételt és micsoda erők tombolnak. Persze a videó durván vágva van a hatás miatt, és gondolom ezerszer ismételhették mire meglett a végső felvétel, de ettől még brutál - nem csak ken block mutatványa.


Párommal most arról beszélgettünk, mi van akkor, mikor beül a családi autóba gyerekek meg asszony mellé? :)
 
Necro said:
Párommal most arról beszélgettünk, mi van akkor, mikor beül a családi autóba gyerekek meg asszony mellé?

Gondolom mindenki be van nyugtatózva nehogy valamit beszóljanak amivel felpöckölik az agyát. :lol:
 
Back
Oldal tetejére