• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Videók

atti76 said:
Egyik hozzászólás:

#

"Ízlés szerint lehet válogatni." Itt nem sok van...
"Mahagóni fa..." grrrr
"Szépen berendezett akváriumunk van."
"Minél természetesebb hatást próbáljunk meg elérni..." Hahaha!!!

Mélyen egyetértek!
Meg hogy 3 napig járatni üresen az akváriumot? ...................... 2 hét - 1hónap, ha már járatás.

Oké ez nem épp növényes akvarisztikáról szólt, de akkor minek említi, hogy minél természetesebb legyen. Meg a video végén bomladozó növényt mutogatni ......
Remélem ez nem került adásba! Az egész film egy röhej szerintem. Aki normális akváriumot akar amivel nincs sok gondja és örömét is leli benne, az nem erre a filmre hallgat (nagyon remélem). :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
"Ízlés szerint lehet válogatni." - ez azért nem teljesen igaz! Van annak a talajnak (kavicsnak) funkciója is!
 
Láttam ezt a videót még régen a VideoSmart oldalon.Ott van mindenféle video a számítógép tuningolásáról,köröm festésről,angol nyelvlecke és egyéb kétségtelenül hasznos dologról...és persze a hobbi állatokról is.Annak idején és is fennakadtam a fazon "szakszerű" ajánlásán.
 
Valaki biztos kíváncsi volt, hogy honnan származik a folyó vize?!
Általában akkor használnak fluoreszcenyt, annak van ilyen szép zöld színe. Vízzel higítva beleöntik egy víznyelőbe és megnézik amelyik környező patakban színeződik el a víz. A föld nem tudja kiszűrni. Párszor már csináltak ilyet a Szalajka-patakkal is. Érdekes egy jelenség. A Fluoreszceny magában nem mérgező, akár meg is lehet inni (a vizeletet is megfesti). Arra kell csak ügyelni, h a véráramba ne kerüljön közvetlenül. Tehát ne legyen nyílt seb, mert úgy már mérgező. :D
 
Eqinox said:
Valaki biztos kíváncsi volt, hogy honnan származik a folyó vize?!
Általában akkor használnak fluoreszcenyt, annak van ilyen szép zöld színe. Vízzel higítva beleöntik egy víznyelőbe és megnézik amelyik környező patakban színeződik el a víz. A föld nem tudja kiszűrni. Párszor már csináltak ilyet a Szalajka-patakkal is. Érdekes egy jelenség. A Fluoreszceny magában nem mérgező, akár meg is lehet inni (a vizeletet is megfesti). Arra kell csak ügyelni, h a véráramba ne kerüljön közvetlenül. Tehát ne legyen nyílt seb, mert úgy már mérgező. :D

Csak nekem nem értelmes a második mondat? :oops:
 
inadsz said:
Eqinox said:
Valaki biztos kíváncsi volt, hogy honnan származik a folyó vize?!
Általában akkor használnak fluoreszcenyt, annak van ilyen szép zöld színe. Vízzel higítva beleöntik egy víznyelőbe és megnézik amelyik környező patakban színeződik el a víz. A föld nem tudja kiszűrni. Párszor már csináltak ilyet a Szalajka-patakkal is. Érdekes egy jelenség. A Fluoreszceny magában nem mérgező, akár meg is lehet inni (a vizeletet is megfesti). Arra kell csak ügyelni, h a véráramba ne kerüljön közvetlenül. Tehát ne legyen nyílt seb, mert úgy már mérgező. :D

Csak nekem nem értelmes a második mondat? :oops:


Lehet kifelejtettem egy "ugyanis" szót az "annak" szó elől? :oops: :D
 
inadsz said:
Nagyon jópofa reklám. Jó kocsi a Passat, de nekem egy kicsit bezártság érzetem van benne.

Nyugi, 150 centi fölött majd elöl is ülhetsz benne....
:lol: :angel:
 
atti76 said:
inadsz said:
Nagyon jópofa reklám. Jó kocsi a Passat, de nekem egy kicsit bezártság érzetem van benne.

Nyugi, 150 centi fölött majd elöl is ülhetsz benne....
:lol: :angel:
:lol: Nem csak hátul, nem csak nekem.
 
Back
Oldal tetejére