• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viccek

Tisztelt Technikai Segítség!

Tavaly frissítettem a Barát 5.0-ról a Férj 1.0-ra, és azt tapasztaltam,hogy a rendszer

teljesítménye csökken, különösen a Virág és Ékszer alkalmazásokban, melyek pedig

kifogástalanul működtek a Barát 5.0 alatt.
Ezen túlmenőleg a Férj 1.0 több kedvenc programomat is eltávolította, mint például a

Romantika 9.3-at és az Odafigyelés 6.4-et, ám telepített olyan alkalmazásokat, mint a

Bajnokok Ligája 4.1 és az Újpest 3.0. Most már az Elbeszélgetés 8.0 sem működik és ha a

Takarítás 2.8-at akarom indítani, visszautasít a rendszer .

Megpróbáltam a Nyaggatás 5.3-mal kijavítani a hibákat, de sikertelenül.

Mit tegyek?

Elkeseredett

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Kedves Elkeseredett!

Először is, ne felejtse, hogy a Barát 5.0 szórakoztatócsomag, míg a Férj 1.0 operációs

rendszer, saját utasításkészlettel.

Gépelje be következő parancssort: C: Azt hittem, szeretsz [Enter].

Ezután töltse le a Könnyek 6.7-et, amellyel telepítheti a Bűntudat 3.0-át.

Ha minden rendben megy, akkor a Férj 1.0 ezután magától indítja az Ékszer 2.4 és Virágok 3.6

alkalmazásokat.

Kérem figyeljen oda, hogy ne terhelje túl a Férj 1.0-át több ilyen alkalmazás gyakori vagy

egyidejű futtatásával, mert ez esetben előfordulhat, hogy a Férj 1.0 telepíti az Ingerült Csönd

2.3-at vagy a Kocsmázás 7.0-át, mert ezek által a rendszer fokozottan ki lesz téve a Sör 6.1

támadásainak.

A Sör 6.1 kártékony program, mely HangosHorkolás.wav fájlokat hoz létre a merevlemezen.

Egyes tapasztalatok szerint a Férj 1.0 a Pletykadélután 2.1 és a Barátnőim Átjönnek Vacsorára

3.2 futtatása esetén lemerevedhet, ezeket csak akkor indítsa, ha előtte telepítette az Elmehetsz

A Meccsre 1.5-öt. Bármilyen hibát is tapasztal a Férj 1.0 működésében, SEMMILYEN

KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE telepítse az Anyós 1.0-át és ne telepítsen új Barát programot se!

Ezek nem támogatott alkalmazások; a Férj 1.0 rendszer összeomlásához és a kapcsolat

megszakadásához vezethetnek.

A Férj 1.0 remek program, de csak korlátozott memóriakezelési lehetőségei vannak és nem

kompatibilis néhány újabb alkalmazással (ilyen például a Vegetáriánus Étel 4.3)

Érdemes lehet fontolóra venni néhány kiegészítő szoftver beszerzését. Személy szerint a Meleg

Vacsora 3.1-et és a Rafinált Alsónemű 7.7-et ajánlom.

A legjobbakat,

Szoftver Fejlesztés
 
nem értem mi a bajotok vele... még ha eresztene is, tuti nem áztatja el a lakást ;)
megjegyzem a kábel színéből adódik hogy már nem eredeti az sem... biztos beöntötte gyantába az egészet.
 
nem értem mi a bajotok vele... még ha eresztene is, tuti nem áztatja el a lakást ;)
megjegyzem a kábel színéből adódik hogy már nem eredeti az sem... biztos beöntötte gyantába az egészet.
Hát nem tudom. Én már láttam pár Eheim Classic szűrőt apró hirdetési oldalon és számomra is meglepő módon de mint itt látjuk fehér színű volt a táp vezeték rajta😲 mikor az elsőt láttam azt hittem valami kókány munka lehet ez is... aztán láttam még azon kívül egy pár darabot amin ugyan úgy fehér vezeték volt... Ennyien kókányolnák vagy létezik, hogy tényleg van ilyen színnel is🤔
 
Hát nem tudom. Én már láttam pár Eheim Classic szűrőt apró hirdetési oldalon és számomra is meglepő módon de mint itt látjuk fehér színű volt a táp vezeték rajta😲 mikor az elsőt láttam azt hittem valami kókány munka lehet ez is... aztán láttam még azon kívül egy pár darabot amin ugyan úgy fehér vezeték volt... Ennyien kókányolnák vagy létezik, hogy tényleg van ilyen színnel is🤔
Valószínűleg aprópénzért dobálják a rossz szűrőket. Itthon is igazából. Ha tesznek bele egy vízpumpát, kész egy remek kis belső szűrő. Adott a ház, a ki és bemenet, a kábelezés helye. Gagyin néz ki, de ha valaki nem ismeri, pont ugyanolyan ronda zöld, mint az Eheim többi belsőszűrője. :D
 
Back
Oldal tetejére