• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viccek

Melyik részét?
RCA kábel : sárga a videó (kép), a fehér-piros pedig a stereo hang (fehér a bal, piros a jobb oldal)
Van Gogh bal füle miatt a fehér csati, Beethoven siketsége miatt mindkét hang csati, Ray Charles vaksága miatt pedig a videó csati nem múkod. :)
Van Goghnál van egy baki, ha nagyon akarjuk és nem a poén részt nézzük, hogy ő nem volt siket a bal fülére, csak levágta.
Most okés...nem vagyok kábelbarát...:)
 
Azt hiszem, ilyesmit csak pénteken szokás...dehát:

,,Nyuszika megy az erdőben, egyszer csak talál egy méter előnyt. Felveszi, gondolja ez még jól jöhet később. Megy tovább, egyszer csak talál még két méter előnyt. Ez már kicsit nagyobb mint az előző és megörül, hogy ez milyen jól jöhet majd a farkas ellen. Sétál tovább, ismét talál előnyt, de ez már egy hatalmas nagy, 13 méteres előny.
Felveszi, nagyon örül ennek a sok előnynek. Gondolja, az életbe nem kapják el, annyi előnyt tud felhasználni. Alig fér el vele nyuszika a fák között. Hazaér. Hát próbálja bevinni a házba, de nem fér be az ajtón. Forgatja így, forgatja úgy, sehogy nem fér be, mikor megszólal:
-Behozhatatlan előnyre tettem szert. "
 
Utoljára módosított:
Azt hiszem, ilyesmit csak pénteken szokás...dehát:

,,Nyuszika megy az erdőben, egyszer csak talál egy méter előnyt. Felveszi, gondolja ez még jól jöhet később. Megy tovább, egyszer csak talál még két méter előnyt előnyt. Ez már kicsit nagyobb mint az előző és megörül, hogy ez milyen jól jöhet majd a farkas ellen. Sétál tovább, ismét előnyt de ez már egy hatalmas nagy, 13 méteres előny.
Felveszi, nagyon örül ennek a sok előnynek. Gondolja, az életbe nem kapják el, annyi előnyt tud felhasználni. Alig fér el vele nyuszika a fák között. Hazaér. Hát próbálja bevinni a házba, de nem fér be az ajtón. Forgatja így, forgatja úgy, sehogy nem fér be, mikor megszólal:
-Behozhatatlan előnyre tettem szert. "
Ez fájt....
 
Azt hiszem, ilyesmit csak pénteken szokás...dehát:

,,Nyuszika megy az erdőben, egyszer csak talál egy méter előnyt. Felveszi, gondolja ez még jól jöhet később. Megy tovább, egyszer csak talál még két méter előnyt. Ez már kicsit nagyobb mint az előző és megörül, hogy ez milyen jól jöhet majd a farkas ellen. Sétál tovább, ismét talál előnyt, de ez már egy hatalmas nagy, 13 méteres előny.
Felveszi, nagyon örül ennek a sok előnynek. Gondolja, az életbe nem kapják el, annyi előnyt tud felhasználni. Alig fér el vele nyuszika a fák között. Hazaér. Hát próbálja bevinni a házba, de nem fér be az ajtón. Forgatja így, forgatja úgy, sehogy nem fér be, mikor megszólal:
-Behozhatatlan előnyre tettem szert. "
Most jött egy kollégától (de miért gondolta azt, hogy értékelni fogom?) :D

Megy a nyuszika az erdőben, találkozik az aggyal.
– Hé, agy, van egy melled?
– Van igen.
– És adsz is?
– Nem!
Megy tovább a nyuszika az erdőben, találkozik a maggal.
– Hé, mag, van egy melled?
– Van.
– És adsz is?
– Igen.
Mi ebből a tanulság?
Agy helyett mag ad mellet!
 
Back
Oldal tetejére