• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viccek

Sziasztok!
Remélem jó helyre teszem fel:D
Szóval ingyen elvihető a képen látható frissen lapátolt, friss roppanós garantáltan alga és csigamentes hó... nem kell aggódni kb 2-2.5óra megterem a következő ekkora adag:LOL:
Én lowtech körülmények közt tartom és tényleg hamar szaporodik.
Csoki sör nem feltétel...:LOL:
posta van vevő terhére...:ROFLMAO:View attachment 71670
Az oke, hogy algamentes, de aknamentes is? :D
 
Sziasztok!
Remélem jó helyre teszem fel:D
Szóval ingyen elvihető a képen látható frissen lapátolt, friss roppanós garantáltan alga és csigamentes hó... nem kell aggódni kb 2-2.5óra megterem a következő ekkora adag:LOL:
Én lowtech körülmények közt tartom és tényleg hamar szaporodik.
Csoki sör nem feltétel...:LOL:
posta van vevő terhére...:ROFLMAO:View attachment 71670

Errefelé is elszaporodhatna, hiányoznak azok az igazi nagy havazások... :(
 
Három denevér ül az ereszen. Egyikük megunja a beszégetést és elrepül. 10 perc múlva múlva véresen jön vissza.
- Hát veled mi történt?
- Látjátok a völgyben a birkákat?
- Igen.
- Kiszívtam a vérüket.
Elmegy a másik is. 20 perc múlva véresen jön vissza.
- Mi történt veled?
- Látjátok a völgyben a marhákat?
- Igen.
- Kiszívtam mindnek a vérét.
Na a harmadik is kedvet kap, elrepül ő is. Öt perc múlva véresen jön vissza, de nem csak a szája széle, hanem mindene csupa vér.
- Veled mi történt?
- Látjátok azt a bazi nagy tornyot?
- Igen.
- Na, én meg nem láttam.
 
Én ezt nem értem...szégyen vagy nem szégyen...
Melyik részét?
RCA kábel : sárga a videó (kép), a fehér-piros pedig a stereo hang (fehér a bal, piros a jobb oldal)
Van Gogh bal füle miatt a fehér csati, Beethoven siketsége miatt mindkét hang csati, Ray Charles vaksága miatt pedig a videó csati nem múkod. :)
Van Goghnál van egy baki, ha nagyon akarjuk és nem a poén részt nézzük, hogy ő nem volt siket a bal fülére, csak levágta.
 
Back
Oldal tetejére