• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viccek

Egyszer apám legyőzte Chuck Norrist. Aki nem hiszi, itt a felbecsülhetetlen értékű kép:b41fea67dc6db4af8a5ff5901a1dabc7.jpg

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Két barátnő elhatározza, hogy rendeznek egy görbe estét a férjeik nélkül. Az este jól sikerül, pompásan érzik magukat, kicsit iszogatnak is. Ahogy hazafelé botladoznak részegen, hirtelen mindkettejükre rájön a pisilhetnék. Mivel éppen egy temető mellett vannak, bemennek a sírokhoz, a bokrok közé. Mikor végeznek, azzal a problémával szembesülnek, hogy nincs semmi, amivel megtörölhetnék magukat. Egyikük lehúzza a bugyiját és megtörölközik vele, majd eldobja a ruhadarabot. A másiknak jobb ötlete támad, a mellette levő síron található virágokról leszakít egy nagyobb levelet. Másnap az egyikük férje szomorúan mondja a haverjának: - Te, komám, nem tudom hol voltak a lányok, de az én feleségem bugyi nélkül jött haza! - Az semmi! - mondja a másik. - Te még szerencsés vagy, az enyémnek a fenekén egy szalag volt azzal a felirattal, hogy "Sosem felejtünk el!"

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Székely vicc:

Mári né elmegy szex tanfolyamra. Haza ér, Józsi bá ül az asztalnál.

- Hát Mári hun voltál?

- Szex tanfolyamon.

- S hát mit tanultál?

- Józsi állj fel, és húzd le a gatyádat.

Józsi feláll és lehúzza a nadrágját.

- Józsi most ba….ál szájba.

Józsi feltűri az ingújját és dirrr behúz egy irgalmatlan nagyot az asszonynak.

- Te Mári, ezt eddig es csináltuk, csak azt nem értem, hogy ezért én miért kellet a gatyámat lehúznom?
 
Back
Oldal tetejére