• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viccek

Figyu! Engem pont múlt héten világosítottak fel, hogy az ég az nem úgy ég. Tehát nem lángol a csiga háza, hanem egyszerűen csak figyelmeztetik, hogy neki a szabad ég alatt a helye. Szomorú belegondolni, hogy oda az egész gyerekkorom :D
Nem-nem! En nem hagyom magam atverni! Az langol rendesen!
Csiga biga gyere ki tüdüm básubáduba ég a hazad idekin tüdüm básubáduba, ha nem jossz ki bemegyek tüdüm basubaduba szetverem a fejedet tüdümbàsubáduba tümtüdümtüdüm básubádubá...
Ez a verzio is ebbol szuletett...:ROFLMAO:
 
Nem-nem! En nem hagyom magam atverni! Az langol rendesen!
Csiga biga gyere ki tüdüm básubáduba ég a hazad idekin tüdüm básubáduba, ha nem jossz ki bemegyek tüdüm basubaduba szetverem a fejedet tüdümbàsubáduba tümtüdümtüdüm básubádubá...
Ez a verzio is ebbol szuletett...:ROFLMAO:


:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Egy vadász először viszi el a feleségét vadászni. Elmagyarázza mit hogyan kell, hogy töltse meg a fegyvert, hogy célozzon, ha lelő valamit, siessen oda, nehogy valamelyik másik vadász magának akarja a zsákmányt. Különválnak, kis idő múlva lövést hall a felesége irányából. Elindul a hang irányába, majd meglátja a feleségét és egy másik vadászt egy tetem felett hangosan vitatkozni. Amikor közelebb ér, hallja, hogy a vadász ezt kiabálja:
– Oké, asszonyom, oké, megegyeztünk, ez a maga őze. Csak annyit engedjen meg, hogy levegyem róla a nyergemet!
 
:D
-A buszon egy igen szemrevaló fiatal leányzó ül,
tele tetoválással.
A mellette álló idős hölgy figyelmesen nézi a nyakán lévő Kínai írásjelekből álló tetoválást.
A lány:
- Mi az Mama, a maga idejében tán nem volt divat a tetoválás? Miért kell annyira bámulni?
Az idős hölgy:
- Bizony, bizony sok minden volt az én időmben is.
30 évig éltem Ázsiában, utána a kínai nyelvet tanítottam a Tudományos Akadémián.
Egyszerűen azt nem értem miért van a nyakadra írva,
hogy nem visszafagyasztható!
 
Back
Oldal tetejére