• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vas megyei Növényesek

Sziasztok!

Ha valaki esetleg járna Pesten mostanság kérem jelezze. Luigi-éktól vennék garnélát de sajnos én nem tudok felmenni. Szombathelyre el tudok értük menni.
 
Ha jársz Körmend felé adok szívesen.
Köszönöm szépen! Körmendről ez már a második ajánlat, most már csak rá kell vennem egyszer magamat, hogy elautózzak odáig. Nanoba kellene csak pár tő, ezért reméltem esetleg van közelebb is. De nagyon köszönöm, hogy írtál!
 
Sziasztok, jövő hónap vége felé valamikor elindítanám az akvám, egyenlőre csak felmérném, hogy valakitől majd tudnék e jutányosan növényeket venni Szombathely környékén.
 
Sziasztok, jövő hónap vége felé valamikor elindítanám az akvám, egyenlőre csak felmérném, hogy valakitől majd tudnék e jutányosan növényeket venni Szombathely környékén.

FB-n néz körbe a helyi csoportokban. Ott szoktak árulni.
 
Sziasztok, jövő hónap vége felé valamikor elindítanám az akvám, egyenlőre csak felmérném, hogy valakitől majd tudnék e jutányosan növényeket venni Szombathely környékén.
Szia! Majd tudok adni neked, keress bátran.
 
Nem tudjátok hol lehetne olcsó (nem több ezer forint per liter) fekete illetve természetes színű akvárium homokot venni a környéken? Az összes szombathelyi állatkereskedésnek ugyanaz a beszállítója, így teljesen felesleges felkeresni mindet ha egyiknél nincs, Centrum Zoo-nál már az OVR-rel kell fenyegetőznöm, hogy teljesítsék a november 29-i rendelésemet, amit azután adtam le a weboldalukon árult, de náluk ténylegesen készleten nem levő akvárium homokra, miután a Thököly utcaiban két hónapot vártam a szállítmányra, amiben PONT ez a két szín nem jött, tehát végérvényben nyár vége óta keresek a halaim alá talajt 2-3 akváriumba. A JBL Sansibar és Sera túl homogén színű, természetesnek ható, árnyalatnyi eltéréssel rendelkező homokot szeretnék, amiből eddig a JK Animals márkájút használtam. Szívesen fogadok tippeket más márkára, amit szombathelyi boltból meg is tudnék vásárolni.

Nonszensz az egész helyzet, és akkor csak két zacskó akvárium homok kell a két lehető legáltalánosabb színben, de megyeszékhelyen még az sincs... heteket-hónapokat kell várni mindenre az égegyadta világon, én nem is tudom hogyan lehet aktív naplót vezetni ha valaki "vidéken" lakik, az augusztusban elkezdett csupasz hardscapet, amibe még Balázs is besegített egy kalapáccsal, még mindig itt lesem szárazon és ahhoz is homok kellene, hogy be tudjam fejezni, úgyhogy már égető szükségem lenne rá még lehetőleg Januárban, mert már a növények is megérkeztek (amiket nem tudhattam, hogy előbb fogok megkapni, mint a homokot alájuk), már "léggyökereznek" kínjukban a kosarukban, a zselés növényeket meg már ki kellett vennem, azok csak úgy úsznak a vízfelszínen.
 
Back
Oldal tetejére