• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Valley of Dreams

Sziasztok,

olyan van, hogy a barna alga először csak a csövekben jelenik meg? Elég fura, de az akváriumban nyomát se látom. Tegnap mondjuk kavartam a talajon kicsit, és a kövekről "lefogkeféztem" a talaj maradványokat, ami pont ez a szín ugye.



véleményeket szívesen fogadom, mert nem értek hozzá, negyedik nap és már kezdhetem a küzdelmet, neeee...

nagyon köszönöm, hogy benéztél.

zs

20170302_182042.jpg
 
Szia.
No para. A csövekben lerakódott cucc az mindig is kialakul. Csőkefe és szűrőtisztításnál át kell rajta tolni párszor. Teljesen természetes dolog. Ha a csöveket éri a fény, hamarabb megjelenik.
 
köszönöm, de majd nyugtával...

épp a mágnes szelep adta meg magát, 10 perce nem kellene mennie a CO2-nek, és nézem, hogy miért megy. Gondoltam elment az időkapcsoló, de nem. Kihúzom, és továbbra is megy a bubi. Eleve furcsa volt, mert első nap még rendesen, szabályosan bubizott, majd két napja, 2 mp-ig semmi, majd hirtelen 3-4-5 bubi a számlálón átrohan. Egyértelműen átereszt szvsz vagy ilyen nincs? Ehhez se értek :) Sok neki a 2.5bar? Nem hinném.

??? :-(
 
köszönöm, de majd nyugtával...

épp a mágnes szelep adta meg magát, 10 perce nem kellene mennie a CO2-nek, és nézem, hogy miért megy. Gondoltam elment az időkapcsoló, de nem. Kihúzom, és továbbra is megy a bubi. Eleve furcsa volt, mert első nap még rendesen, szabályosan bubizott, majd két napja, 2 mp-ig semmi, majd hirtelen 3-4-5 bubi a számlálón átrohan. Egyértelműen átereszt szvsz vagy ilyen nincs? Ehhez se értek :) Sok neki a 2.5bar? Nem hinném.

??? :-(
Ellenőrizd le, hogy lezárt-e. Ha az m.sz lezár a csőben lévőnyomásnak még ki kell mennie. Nekem még egy óra múlva is bubizik a difi. Csak egyre lassabban. Nézd a bubi számlálót, hogy mit csinál. 2,5 bar nem sok.
 
Na ez már nem is sör lesz...pedig hányszor elmondták a GA-ban, "ne parázd túl", "nyugodtan", "ne kapkodj", ahelyett hogy élvezném :)

persze, hogy egyre kevésbé jön. francos franc, megyek a saját rumomat kitöltöm, egészségedre/egészségetekre!

...remélem ebből is tanul valaki, ha már én feleslegesen parázom...
 
Igen szépet alkottál. Ha nem nézem a technikát , akkor a természet egy darabját látom.(y)

nagyon köszönöm! hát igen, a Skimmer az kimondottan rontja a képet, de hamarosan kikerül, max néha majd "visszaugrik", remélem nem lesz rá folyamatosan szükség.

zs
 
Minden elismerés gyönyörű lett!
Én örülnék ha sokadjára ilyet sikerülne nemhogy elsőre :D

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Minden elismerés gyönyörű lett!
Én örülnék ha sokadjára ilyet sikerülne nemhogy elsőre :D

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

Köszönöm, hosszú előkészületek, sok utánajárás ( fórum, fórum, Nigro, stb.), rengeteg segítség a GA részéről ( web, bolt látogatás, stb.), esetleg egy kis érzék ( kedvesem szerint) :)

zs
 
Köszönöm, hosszú előkészületek, sok utánajárás ( fórum, fórum, Nigro, stb.), rengeteg segítség a GA részéről ( web, bolt látogatás, stb.), esetleg egy kis érzék ( kedvesem szerint) :)

zs
Az ter erzek rengeteget szamit. Jo pelda erre egy rokonom aki 30 eve vezet, a kressz a kisujjaban van, de ugyan ugy vezet a forgalomba mint amikor 30 eve eloszor beult az autoba. Sokat szamit a rengeteg olvasott info, de sajna ha nincs erzek, nem ervenyesul. Neked nagyon jo erzeked van ehez. Minden egyes uj akvariumnal csak tovabb fog fejlodni.
 
Minden elismerés gyönyörű lett!
Én örülnék ha sokadjára ilyet sikerülne nemhogy elsőre :D

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
Tényleg nem rossz, de azért nézzük meg egy hónap múlva is!

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről
 
Ma találtam két lakót. Aki felismeri, ne tartsa magában. Gondolom valamelyik növénnyel jöttek. Hagyjam őket, vagy gyűjtsem "ki"?

Köszi, Zsolt ( mert tényleg kezdő vagyok)

27424e95ef36ff48b1ad486d1bed5b34.jpg
 
Ma találtam két lakót. Aki felismeri, ne tartsa magában. Gondolom valamelyik növénnyel jöttek. Hagyjam őket, vagy gyűjtsem "ki"?

Köszi, Zsolt ( mert tényleg kezdő vagyok)

27424e95ef36ff48b1ad486d1bed5b34.jpg
Ha nem akarsz csiga inváziót akkor inkább szedd ki! Amúgy kordában lehet tartani őket, csak nem érdemes. Nem annyira hasznosak, hogy megérje vacakolni velük.

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére