• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Vallée de Mai

Update: Minden valtozatlan, nyirok vizet cserelek, lettek uj halaim. Cserelnem kene egy perlont, de amugy van egy kis fonalam, meg pont algam, de nem veszes. A GA tapom lassan elfogy igyhogy valtanom kell Seachemre sajnos, gondolom majd megint ellep az alga....

Hozok majd kepet amint a nyiras utan rendbe jonnek a stemek es mutat valahogy.
 
Update: Minden valtozatlan, nyirok vizet cserelek, lettek uj halaim. Cserelnem kene egy perlont, de amugy van egy kis fonalam, meg pont algam, de nem veszes. A GA tapom lassan elfogy igyhogy valtanom kell Seachemre sajnos, gondolom majd megint ellep az alga....

Hozok majd kepet amint a nyiras utan rendbe jonnek a stemek es mutat valahogy.
Miért valtasz tápot?
 
Miért valtasz tápot?
Mert ahol en lakom szinte csak Seachem van, vagy elvetve ADA. Errefele a tengeri akvazas megy nagyon es ugye abban a Seachem eros, es ezert a sima plant tapjai is jobban elerhetoek csakhat tapozni vele nem annyira egyszeru. GA csak akkor van nekem, ha hozok ki magammal.
 
hmmm, en is nezegettem a seachemet, de ha betartod amit mondanak ket hetes orarend kell hozza, es 5 fele tap, nekem kicsit eros. De ha ez a ket valasztasi lehetoseg van... nem irigyellek :)
 
hmmm, en is nezegettem a seachemet, de ha betartod amit mondanak ket hetes orarend kell hozza, es 5 fele tap, nekem kicsit eros. De ha ez a ket valasztasi lehetoseg van... nem irigyellek :)
Nekem sajnos nem sikerult meg belonom vele a helyes P N ratiot. Mondjuk most alacsony NP vel fogok induli meglatjuk megesz e a zold pont vagy nem.
 
Nos az utolso update utan, elmentem 3 het szabira, mire vissza jottem tele lettem fonallal, egyszer lehalasztam, de a novenyek nagyon megsinylettek. Persze ezutan is elmaradat a vizscere ugyhogy most megint elleppett. Ugyhogy ugy dontottem hogy szet szedem a tankot es tolok egy full rescapet. Elegge elegem lett a fonalbol, meg abbol hogy nezez karbantartani ezt a scapet. A fakat mar kihalasztam.

Inditok egy uj naplot az uj scapenek, ez most egy konnyen karbantarthato nature scape lesz.

Uj naplo itt: Flow of Nature
 

Hasonló topikok

Válaszok
45
Megtekintések
3K
Válaszok
29
Megtekintések
2K
Válaszok
162
Megtekintések
16K
Back
Oldal tetejére