• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Válaszút

"Botanic Garden" Kis táblácskákat kérnék a növények mellé ,hogy a látogatók tudják ,hogy amerre a szemükkel sétálnak a víz alatti kertben mit is látnak .
Gratulálok szép munka, sok növényről még nem is hallottam.
 
"Botanic Garden" Kis táblácskákat kérnék a növények mellé ,hogy a látogatók tudják ,hogy amerre a szemükkel sétálnak a víz alatti kertben mit is látnak .
Gratulálok szép munka, sok növényről még nem is hallottam.
Jó ötlet, bár 30 db táblácska már szinte kitakarná az egész akváriumot...!:ROFLMAO:
Köszönjük!
 
Sziasztok!

Rég jelentkeztünk ezzel az akival!:whistle:

Azon kívül, hogy szépen-mondhatni rohamtempóban-fejlődnek a növények, változtattunk is rajta ezt azt:

Bal elől a MC-t kicseréltük HC-re, mert túlságosan elütött a másik oldaltól.(Sajnos ez most lassan ver gyökeret, mert a bálna méretű Amanóink mindig kitúrják)
A Riccardia-Flame ösvényt megemeltük hátrafelé, bár ez a fotón nem igazán látszik...
A felfele és középre ágaskodó fát @keymaker Balázs tanácsára a hátsó fal felé döntöttük.
A hátsó nagy adag Stau-t Ozzy mester ötletére vegyítettük egy kis Parvulával.
A két "dombot" lassan már túlnövik a növények, de a végleges formázásukat még nem találtuk ki.Ötleteknek örülnénk!!!:D
Bal oldalon a Blyxa-H.pinnatifida páros, jobb oldalon pedig a Didiplis uralkodik jelenleg. Ha valaki kér belőlük, nyugodtan szóljon!;)

Ezek után íme a fotó a mostani állapotról:
IMG_8625-k by Lovas Attila, on Flickr

Üdv.: Niki, Atti
 
Bal oldalon a Blyxa-H.pinnatifida páros, jobb oldalon pedig a Didiplis uralkodik jelenleg. Ha valaki kér belőlük, nyugodtan szóljon!
Ha végre feljutnék a Fővárosba (a hosszú hétvégére nagyon gyúrok, de nem csak rajtam múlik) meglátogatnálak. Persze csak ha nem zavarok:)
 
Valóban sötét, de nemcsak a bal oldal, hanem még 3 ágrész. Ezen majd próbálunk finomítani a versenyfotózáskor, meg még sok egyéb részleten is-van min....
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére