• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Valami scape....

Fél éves lett az akva. Ezen alkalomból eszközöltem egy átalakítást...
Az update valódi oka az volt, hogy meguntam a folyamatos bajlódást Ceratopteris-szel. Heti rendszeres nyírás, ritkítás mellett is küzdelem volt kordában tartani (lefogta az áramlást, a talajra nem jutott elég fény), ezért lecseréltem Blyxa japonica-ra.
Bekerült még egy-két tő Cryptocoryne wendtii brown a wabiból és alakítgattam ezt-azt. Az eredmény:

IMG_4692.JPG IMG_4693.JPG
 
Sziasztok!

Jó régen nem jelentkeztem. Lakásvásárlás, felújítás és költözés után vagyunk. Csak minimális gondozásban volt része az akinak az elmúlt 3 hónapban...
Így esett, hogy éppen az első születésnapján egy költözés közepén találta magát.

Agyaltam rajta, hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel, végül arra jutottam, hogy megpróbálom egyben, úgy ahogy van átvinni az új helyre.

Nem vacakoltam sokat: halak ki, víz ki, technika ki, (Amanok maradtak bent), aki körbefóliáz, másodikról le, kocsiba be, 25 km utazás, majd vissza az egész fordított sorrendben.

Jelentem a projekt alapvetően sikerült!

A scape megmaradt, de mégsem. A 25 km zötykölődés miatt fellépő tektonikus mozgások maradandó nyomokat hagytak, a homokos előtér megszűnt létezni. Sebaj, úgy is untam már az amanokkal a szélmalomharcot, hagytam hadd nője be a növényzet.

3 héttel a költözés és egy kis nyírás után ez lett belőle (Vigyázat, csak erős idegzetűeknek!):

IMG_4869.JPG


Hát ezt elengedtem kezitcsókolom!
 
Wow! Az előző fotókon valóban nem semmi, de így viszont brutál dzsungel feeling! Szinte várom mikor bukkan elő valami félelmetes az óriás fűszálak közül. (y)
 
Sziasztok!

Jó régen nem jelentkeztem. Lakásvásárlás, felújítás és költözés után vagyunk. Csak minimális gondozásban volt része az akinak az elmúlt 3 hónapban...
Így esett, hogy éppen az első születésnapján egy költözés közepén találta magát.

Agyaltam rajta, hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel, végül arra jutottam, hogy megpróbálom egyben, úgy ahogy van átvinni az új helyre.

Nem vacakoltam sokat: halak ki, víz ki, technika ki, (Amanok maradtak bent), aki körbefóliáz, másodikról le, kocsiba be, 25 km utazás, majd vissza az egész fordított sorrendben.

Jelentem a projekt alapvetően sikerült!

A scape megmaradt, de mégsem. A 25 km zötykölődés miatt fellépő tektonikus mozgások maradandó nyomokat hagytak, a homokos előtér megszűnt létezni. Sebaj, úgy is untam már az amanokkal a szélmalomharcot, hagytam hadd nője be a növényzet.

3 héttel a költözés és egy kis nyírás után ez lett belőle (Vigyázat, csak erős idegzetűeknek!):

View attachment 43960


Hát ezt elengedtem kezitcsókolom!
Nagyon jó lett.(y) Lehet elviszem az enyémet is kocsikázni.:)
 
Back
Oldal tetejére