• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech extra-low tech nano.

Ha szabad kerdeznem a szuro befolyo nyilasan levo muanyag racs micsoda? Honnan lehet beszerezni?
 
Szerintem a legegyszerűbb, legolcsóbb műanyag cucc, már nem emlékszem pontosan honnan van, de utána nézek!
Koszonom!

Illetve a kis garnelakat mi vedi a daralotol? Es meg egy kerdes... alul is es felul is van befolyo nyilas?
 
Jelentem megjelentek a yellow gyerekek, idáig kettőt láttam, talán lesz olyan aki túléli a brigiket,
a képek nem az igaziak, iso 3200 érzékenységgel - kézből, de a garnélák azért látszanak.
Viszonyítás kedvéért az első képen az üveg 4mm-es...
Az algáért bocsánat, szabad szemmel nem ennyire gáz!


y smIMGP3151.jpg

y smIMGP3171.jpg
y smIMGP3174.jpg
 
Jelentem megjelentek a yellow gyerekek, idáig kettőt láttam, talán lesz olyan aki túléli a brigiket,
a képek nem az igaziak, iso 3200 érzékenységgel - kézből, de a garnélák azért látszanak.
Viszonyítás kedvéért az első képen az üveg 4mm-es...
Az algáért bocsánat, szabad szemmel nem ennyire gáz!


View attachment 50817

View attachment 50815
View attachment 50816
Brigittek nem bantjak oket.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Picit több mint 1 hete emeltem a megvilágítási időt - megszakítás nélkül + elkezdtem a Profitot+ napi carbo-t, pár napja megjelent (egyre erősebben) a zöld pont alga.
:(
 
Picit több mint 1 hete emeltem a megvilágítási időt - megszakítás nélkül + elkezdtem a Profitot+ napi carbo-t, pár napja megjelent (egyre erősebben) a zöld pont alga.
:(
2 naponta 0,5ml foszfat, amig meg nem jelenik a por. Ha megjelent jegyezd fel hol jarsz. Annyi kell neki hetente.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
2 naponta 0,5ml foszfat, amig meg nem jelenik a por. Ha megjelent jegyezd fel hol jarsz. Annyi kell neki hetente.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről

Úgy érted hogy 2 naponta kell 0,5 ml-rel emelni a napi adagot? Vagy mindig 0,5 ml megy bele? Ez utóbbi esetben nem értem a "hol jársz"-t.o_O
 
Gyanitom lemaradt a foszfat szinted a bent levo nitrathoz kepest. Told le a pontalgat, fecskendovel adj a vizedhez 0,5ml foszfatot. Ezt ket naponta ismeteld meg, es figyeld, hogy jon-e pont. Ha megall a pont, akkor eleg. Ha minimalisan megjelenik a poralga, akkor atlepted a hatart, ne adj az addigi heti adagnal tobbet.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Gyanitom lemaradt a foszfat szinted a bent levo nitrathoz kepest. Told le a pontalgat, fecskendovel adj a vizedhez 0,5ml foszfatot. Ezt ket naponta ismeteld meg, es figyeld, hogy jon-e pont. Ha megall a pont, akkor eleg. Ha minimalisan megjelenik a poralga, akkor atlepted a hatart, ne adj az addigi heti adagnal tobbet.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről

Nulla foszfátot adtam idáig - a profitot is csak 10 napja kezdtem.
Ez - bárhogy is szépítgetem - időközben átavanzsált garnélás akváriummá - sőt tulajdonképpen minden (2) akváriumom garnélás lett ...

A por és a pont alga között mi a különbség?
 
Back
Oldal tetejére