• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás 45-ös kitudjami

nemjo

Legenda
Szóval nem menekülök meg én sem, elkapott, megfertőződtem, jönnek a továbbiak ...

Ő most éppen egy

- GA opti 45x30x30
- sima bazalt zuzalék ( @Luigi13 -ék mintájára)
- lávakő
- red moor
- Dennerle Scapers Soil 24w VAGY Fluval Aura LED (még nem tudom melyik marad)
- Eheim 2011 külső szűrő Mátrix-szal

Bucephalandra-k és garnélák, főként narancs sakura, esetleg tigrisek vagy blue boltok.
 
egy Eheim 75 Liberty akasztóssal kezdtem szűrni, a 2211 (ezt is elírtam az elején) csak később jött.
A kis Eheim szivacsát kivettem és megtöltöttem Mátrix-szal. Meglepően jól szűrt...

A bucék a nagy tuskóról jöttek.
A világítás átmenetileg egy kis kínai tartalék LED (fénye mint egy gyengébb gyertyának) + egy a legalja 60 centis V-Tac Led.

45o2IMGP8832.jpg
 
egy Eheim 75 Liberty akasztóssal kezdtem szűrni, a 2211 (ezt is elírtam az elején) csak később jött.
A kis Eheim szivacsát kivettem és megtöltöttem Mátrix-szal. Meglepően jól szűrt...

A bucék a nagy tuskóról jöttek.
A világítás átmenetileg egy kis kínai tartalék LED (fénye mint egy gyengébb gyertyának) + egy a legalja 60 centis V-Tac Led.

View attachment 64342

az első lakók 3 süncsiga beköltözött.
 
ketyeg az akvárium, az üvegen jön a zöld pont, de a sünik eszegetik.
Beköltözött 10 narancs sakura, még @Luigi13 ék vonalára fáj a fogam melléjük, aztán kb. meg is leszünk.
Lámpa a Dennerle maradt, még mindig tetszik a színe, vsz. beszerzek még pár csövet hozzá mielőtt végképp eltűnik a piacról.

osIMGP9524.jpg

volt valami harc is - ilyet még nem is láttam:

nsIMGP9588.jpg
 
ketyeg az akvárium, az üvegen jön a zöld pont, de a sünik eszegetik.
Beköltözött 10 narancs sakura, még @Luigi13 ék vonalára fáj a fogam melléjük, aztán kb. meg is leszünk.
Lámpa a Dennerle maradt, még mindig tetszik a színe, vsz. beszerzek még pár csövet hozzá mielőtt végképp eltűnik a piacról.

View attachment 66368

volt valami harc is - ilyet még nem is láttam:

View attachment 66369
Milyen Dennerlével világítasz?
 
Back
Oldal tetejére