• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vác

Szia, én a Vörösházban jártam, annak az oldalában van egy bolt, amikor ott voltam, korrekt növénykínálat, és sok vasfa volt, sok hallal.
 
Azért ne egy Green Aqua szintű boltot képzelj el, alapvetően díszállatos boltnak mondanám.

Tapatalkkal küldve az én LG-D722 eszközömről
 
Igen, a főút mellett van, a vasúti átjáróhoz közel. Tipikus díszállat-kereskedés: sok-sok alap hal, néhány alap növény, olcsó szerek, tápok. Nem akvakertész bolt. Ettől függetlenül pár apróságért érdemes inkább hozzájuk menni. A tulaj és az eladó is jófej, lehet velük beszélni, hogy tudnának-e hozni ezt-azt. Hétközben 6-ig vannak nyitva, szombaton 1-ig.
 
Igen, a főút mellett van, a vasúti átjáróhoz közel. Tipikus díszállat-kereskedés: sok-sok alap hal, néhány alap növény, olcsó szerek, tápok. Nem akvakertész bolt. Ettől függetlenül pár apróságért érdemes inkább hozzájuk menni. A tulaj és az eladó is jófej, lehet velük beszélni, hogy tudnának-e hozni ezt-azt. Hétközben 6-ig vannak nyitva, szombaton 1-ig.
Akkor kb. az, mint a váci bolt. Bár az utóbbi mintha mostanában fejlödést mutatna fauna és állapot terén. De tápok, kiegészítők csak a szokásos.
 
Vácon egyébként tudtam venni egy-két red-moor ágat is, de azért nem volt túl nagy választék sajnos. Mindenesetre érdemes benézni szerintem.
 
Back
Oldal tetejére