• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Úrágya

Neeem!
Van egy keramikus barátunk és nála sk. készítettük agyagból méretre a tálakat, majd kiégettük. Kicsit mergrepedt, ezért szilóval megragasztottuk, ez látszik a képen.
Gondoltuk hogy az égetett agyagos talaj mellett ez az égetett tál sem okozhat semmi problémát.
 
Neeem!
Van egy keramikus barátunk és nála sk. készítettük agyagból méretre a tálakat, majd kiégettük. Kicsit mergrepedt, ezért szilóval megragasztottuk, ez látszik a képen.
Gondoltuk hogy az égetett agyagos talaj mellett ez az égetett tál sem okozhat semmi problémát.

Jaaa, értem :) Én valami műanyag lapos megoldást vetek be.
 
Ó, gyönyörű! A sok-sok kis garnéla nagyon jópofa a világos aljzaton! :) A növények hihetetlenek! :)
Tényleg gratulálok, és köszi a képet! ;)
 
Sziasztok!

Egy nagyobb átalakításra készülünk az akváriumban. Az új elképzelésbe sajnos nem illik bele a már sokak által kedvelt "Fissi függőhíd",
ezért eladásra kínáljuk. Mérete fával együtt 30 cm. hosszú, kb. 10cm széles és 10 cm magas és egy év alatt lett ilyen.
Ha valakit érdekel, privátban keressen meg.
 
Nagyon szép tiszta a Fissi! Ha megvan még. Nekem Cladophora-s sajnos, tegnap kénytelen voltam tőle megválni, menthetetlen volt. :(
Annak mondjuk "örülök", hogy a Tropica új oldalán a termékfotójáról se retusálták le. Jobb szélen alul látható a szál. Ők is küzdenek vele...:lurking:
 
Szia Attila! Nincs valami ötleted arra, hogy egy tenyérnyi HC-t hogy tartsak lent az aki talajban? Köszi a választ!
 
A táptalaj Tropica, az általános pedig Enviroment. Egybefüggő "szőnyeget" sikerűlt vennem, nincs nagy tapasztalatom, ezért gondoltam valahogy megmrad. Akkor szedjem apro darabokra és csipesszel ültessem el?
 
A táptalaj Tropica, az általános pedig Enviroment. Egybefüggő "szőnyeget" sikerűlt vennem, nincs nagy tapasztalatom, ezért gondoltam valahogy megmrad. Akkor szedjem apro darabokra és csipesszel ültessem el?

Csakis úgy, egyben lerakva mint a gyeptéglát, sosem fog legyökerezni...
 
Back
Oldal tetejére