• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Úrágya

Esetleg lehetne egy olyan képet kérni amin látszik hogy miként oldottad meg a szűrő csövezését a bútoron belül illetve amin látszódik az az eszköz amivel átvezetted a csöveket a bútoron;mert nekem tetszetős ez amegoldás lehet koppintom majd. Köszi előre is :)[/quote]



P1280002
by Luigipapa13, on Flickr



P1280003
by Luigipapa13, on Flickr



P1280004
by Luigipapa13, on Flickr


Tehát a szekrény belsejéről egy fotó. Nem tudom a csövezésből kiderül-e, de egy szabvány bútorhoz való luktakaró izén mennek át a csövek, amiből több méret is létezik.
Maga az eszköz ami bemegy ebbe a lukba, az egy öntözéstechnikai szaküzletben pár száz pénzért vásárolható menetes könyök. Sajnos a lukba nem fér be a csőszorító része, ezért itt a csövet egy dróttal egyszerűen rászorítottam. Elvileg ez látszik a második képen.
Nem vagyok egy mániákus párhuzamosító, de nekem így jobban tetszik a csövek felvezetése az üveg alkatrészekig.

Remélem tudtam segíteni!
 
Ez kezd összeállni tényleg, gratulálok!!
de bevallom, hogy képtelen vagyok a nevét nem Űrtrágyá-nak olvasni -- az Úrágya az általában a harmadik nekirugaszkodásra van meg :)
 
Űrtrágyaaaaa! Na ezen igazán jót derültünk:ROFLMAO: Nem bánom, Te hívhatod így is!
Bár őszintén remélem, hogy nem úgy néz ki!
 
Nagyon szép lett! Gratula. Meg jó a technika is (y)
Érdemes volt éjszakákat olvasni. Gyönyörűen alakul.
 
Szia,

Gratula. Nagy gond lenne, ha hasonlót lőnék össze én is? Ez nagyon megtetszett. Melyik dekorhomok ez?

Üdv,
Józsi
 
Szia,

Gratula. Nagy gond lenne, ha hasonlót lőnék össze én is? Ez nagyon megtetszett. Melyik dekorhomok ez?

Üdv,
Józsi

Jaj dehogy lenne gond, nagyon megtisztelő!
Ez nem dekorhomok, csak egyszerű zúzott márvány, amit egy sima kisállat boltban vettünk.
Ha tudok valamiben segíteni, kérdezzél nyugodtan!

Attila
 
Szia!
Patent kis akvárium ez nagyon tettszik a harmónia a növények közt.(y)(y)(y)
Egy kérdésem lenne a DC mögött az a kisebb levelű steam az milyen növény,valamilyen Bacopa-ra tippelek.:pompous:
 
Jaj dehogy lenne gond, nagyon megtisztelő!
Ez nem dekorhomok, csak egyszerű zúzott márvány, amit egy sima kisállat boltban vettünk.
Ha tudok valamiben segíteni, kérdezzél nyugodtan!

Attila

Köszi :)
Akkor már kérdezek is egyet: az indításos képeken látszik, hogy elválasztod a márványzuzitól a táptalajt. Ezt műanyag lapból ragasztottad össze és húztál rá harisnyát?
 
Back
Oldal tetejére