• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Undeva în Munții Apuseni

A háttérben nincs semmi extra, csak a opál fólia. A fall meg narancssárgás festés, és már a naplementében fotóztam. Ez jött ki belőle. A jobboldalon a wabi világítása tűkrőződik.
Az elején, valóban sokat szenvedtem a megvilágítási fényekkel, de feladtam, a fórum társak benyomására.
 
Aszta!!! de rég jegyeztem ide bármit is.

Az üveg még mindig üzemel, pedig már november elején tervben volt a új építés. Még egyenlőre nem tudom hogy mikor következik be, mert annyi időm nincs. A új scape is nagy lendülettel kezdtem összerakni, csak mikor építés közben rájöttem hogy nem elég a alap(kő) anyagom, valahogy elment a kedvem. Majd csak egyszer lesz valami hirtelen felindulásból.

Mi is történt eddig itt?nem sok. Ami a scape-et illeti, ami könnyen kiszedhető volt, azt nagyjából ki is szedtem. A szétbontás, döntése óta, víz csere és némi alga pucoláson kívül nem igazán foglalkoztam.

A garnélák, nem tudom hogy meg van e mind. 8-10 darabot szoktam látni. A hengelik biztos hogy fogyatkoztak, mert nem egyszer találtam a földön „halchips-et”.
IMG_20200203.jpg
 
A chihiros dokinak, ki kellet cserélnem a vezetéket, mert már nem működött, és már ronggyá volt égve. Fekete volt, és már a sósav sem tisztította meg. Már nem tapadt rá a ón. 5 cm vágás után is fekete volt.

Sikerült, eltörnöm a felső hajlításnál a elszívómat. Rögtönöznöm kellet, és csővel, összetudtam toldani. A tartó bilincsek azért vannak bent.
IMG_20200219_223610.jpg
 
A chihiros dokinak, ki kellet cserélnem a vezetéket, mert már nem működött, és már ronggyá volt égve. Fekete volt, és már a sósav sem tisztította meg. Már nem tapadt rá a ón. 5 cm vágás után is fekete volt.

Sikerült, eltörnöm a felső hajlításnál a elszívómat. Rögtönöznöm kellet, és csővel, összetudtam toldani. A tartó bilincsek azért vannak bent.
View attachment 87780
Hogy kell így összeterelni a halakat? 😆😂
 
Back
Oldal tetejére