• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Undeva în Munții Apuseni

Nekem tetszik így megkopasztva, nagyobbnak is tűnik az akvárium (főleg hogy a fákat diszkréten, de egységesen borítja moha). Bár az időben én még mindig max délig mennék vissza, amikor a lehető legfehérebben süt a nap :p
 
Nekem tetszik így megkopasztva, nagyobbnak is tűnik az akvárium (főleg hogy a fákat diszkréten, de egységesen borítja moha). Bár az időben én még mindig max délig mennék vissza, amikor a lehető legfehérebben süt a nap :p
nullás gépel mentem rajtuk.:D Nekem is jobban tetszik, mert természetesebb a hatása.
 
Itt már nagyon feltámadt a építési vágyam.:)
Hisz, már egy éves.
Azt hogy mit, és hogyan, még nem tudom. Ideje lenne gondolkodni rajta .:rolleyes:
Az ok az hogy már unom, hogy minden víz csere alkalomkor, valamely fát ragasztani kell vagy kiszedni. A borostyán vékonyabb ágak, málnak szét, ennyit bírtak.
Köszönöm a HAC zsűrinek, hogy a első próbálkozásomra, a 15ik helyet értem el. EAPLC 57. :)
Köszönöm azoknak is akik követék ezt a naplót, és akik segítettek.
 
Utoljára módosított:
Nos a mostani helyzet, hogy folyamatosan ritkulunk,amit a növények és ágakat illeti. A steam növényeket és a bomlásnak induló vagy elvált ágakat kiszedtem. Minden vízcserénél ritkítani, vagy már megszüntetni fogok, még el nem fogynak. :DA bontás, még nem tudom pontosan hogy mikor lesz, de még idén be fog következni.

Előtte
IMG_20191109_123556.jpg


Utána
IMG_20191109_161853.jpg
 
Back
Oldal tetejére