• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Undeva în Munții Apuseni

Jogos, a ritkítás még jobb megoldás lenne. Az is igazán csak a bal oldalon lenne szükséges. De persze ha így marad akkor is csodás látvány.
Ami a fotozást illeti biztos van a közelben segítőkész fórumtárs aki ért a fotozáshoz és szívesen segít egy jó versenyfotó elkészítésében. De nyilván ha nem akarod akkor nem "erőszakoskodok" . :):)
 
De nyilván ha nem akarod akkor nem "erőszakoskodok" . :):)
Nem erőszakoskodsz. Mindenki szeretne versenyeztetni a akváriumát, én is szeretném. :)Csak hogy ez nem elég, ahhoz fotózni is kell tudni.:hungover: És ez ami nekem nem megy, akárhogy is próbálkozok.:banghead: A telefonos képek jobban tetszenek, mint amit a fényképezőgéppel készítek.
 
A tegnapi napon, vízcserénél, csináltam egy kis takarítást, szűrő, csövek, és növények. A myriophyllum guyanat le feleztem, mert már túl sűrű volt. Még így is hogy 11 pontra osztottam el, és 5 szál van egy ponton, még elég sűrűre találom. Vélemény?

Valahogy így nézünk ki:
IMG_20190106_183401.jpg

IMG_20190106_183720.jpg
 
Szépen fejlődik az őserdő.
Egyedül középen, az egymás melletti csupasz, világosabb fákon akad meg a tekintetem. Bucéval, vagy mohával az egyiket részben eltakarnám.
IMG_20190106_183401.jpg
 
Szépen fejlődik az őserdő.
Egyedül középen, az egymás melletti csupasz, világosabb fákon akad meg a tekintetem. Bucéval, vagy mohával az egyiket részben eltakarnám.
View attachment 70464
Jó a észrevételed, de valahogy úgy láttam, hogy jó lenne hogy látszódjon egy pár csupasz ág is, ne csak minden zöld legyen.
 
Ma GAban járva egy pár növénytáp kiegészítőért, nem csak a táppal jöttem haza. A múltkor kipateroltam a maradék brigiket, és ma @Nigro javaslatára hoztam helyettük 30db hengeli razbórat, mert azt mondta hogy ez a max, ekkora akváriumba.
Ma vízcserékor volt egy nagyobb takarítás, mert kisé beborított a fonalalga. A pót lámpát levettem, és a táp adag maradt a fele.
IMG_20190112_190227.jpg
 
Ez a 30 csapat nem akar vigyázban állni még lövök róluk egy fotót.:) Már gondolkodtam hogy szerzek egy kis füvet és beáztatom, hátha lelassulnak egy kicsit.:LOL::ROFLMAO:

Az akvában lévő fűtől is felpörögtek, inkább altatót adj nekik, vagy gyorsabb záridőt! :p (Persze gyakorlatban marha nagy Mekk Mester vagyok a fotózáshoz - de az elméleti részből ezt már legalább értem) :unsure:
 
Ma megvolt a vízcsere, és ezzel egyűt volt egy kis moha nyírás/ritkítás, mert nem akarom hogy puli kutya legyen belőle. :)Ott ahol láttam hogy rátapad, köre vagy fára, kiszedtem a ragasztott részt.
A Aquario Neo-t kivettem, és beüzemeltem egy külső difuzort :IMG_20190202_221451.jpg

Majd kiderül hogy mit fog produkálni.
Ilyen volt:
IMG_20190130_174347.jpg


Ilyen lett:
IMG_20190202_202621.jpg
 
Ma megvolt a vízcsere, és ezzel egyűt volt egy kis moha nyírás/ritkítás, mert nem akarom hogy puli kutya legyen belőle. :)Ott ahol láttam hogy rátapad, köre vagy fára, kiszedtem a ragasztott részt.
A Aquario Neo-t kivettem, és beüzemeltem egy külső difuzort :View attachment 72380

Majd kiderül hogy mit fog produkálni.
Ilyen volt:
View attachment 72382


Ilyen lett:
View attachment 72381
Kíváncsi vagyok, hogy beválik-e, ill. milyen tapasztalatod lesz vele. Most, hogy elméletileg százas a beoldás, kíváncsi vagyok, a növények mit fognak szólni hozzá.
Bubiszámot, minden úgy hagytál, mint a difi-korban, vagy változtattál valamin?
 
Back
Oldal tetejére