• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Undeva în Munții Apuseni

Lehet, hogy huje vagyok, de nekem nem hianyozna onnan a novenyke. Az ut arra kanyarog hatra. Es olyan igy, mintha az ut kozepere nott volna egy bokor. En uresen hagynam, ugy tavolba viszi a tekintetet, en arra setalnek tovabb...
 
várjuk meg a fóliát, majd az megmutatja mennyire lesz hiánya Adriánnak ha üres ott a tér ;)
lehet a kis kiálló vékony ágra ha valami nagyon apró levelű buce-t vagy anubiast raksz, meglesz az a kis zöld ami hiányozna mindenféle növény nélkül.
Hát igen, a opálos fóliás látványra, én is kíváncsi leszek, mert én valahogy nem tudok kibékülni a világos hátterekkel. De ez eddig is látszott.:) Nekem valahogy a sötét háttéren jobban kiemelkedik a zöld szín. De lehet hogy velem van a baj.:D
 
Hát igen, a opálos fóliás látványra, én is kíváncsi leszek, mert én valahogy nem tudok kibékülni a világos hátterekkel. De ez eddig is látszott.:) Nekem valahogy a sötét háttéren jobban kiemelkedik a zöld szín. De lehet hogy velem van a baj.:D
érdekes módon mikor elkezdtem akváriumozni én is sötét háttereket tettem fel. De idővel mindenhol áttértem a fehérre. A sötét valahogy összenyomja az egész látványt. Valahogy minden jobban látszik a fehér háttér előtt (leginkább képeken látványos a különbség). Ha nagyon idegenkedsz majd tőle, úgyis lecseréled. De azért nézegesd majd néhány napig a világos hátteret ne egyből szedd le :ROFLMAO:
Fehér fólia mögé még tehetsz sötét lapot, és akkor szürkés háttered lesz nem fehér.
 
Ha a arányokat nézem, akkor a crypto is nagy lenne oda.
Kétféle törpe Cryptóm van, 2, ill. ~3 centis, keskeny levelekkel. Azok nem zavarnák a perspektívát, amit ki szeretnél alakítani.
De lángmohától mennyire idegenkedsz? Szerintem az is lehet egy alternatíva, akár a Solenostoma.
 
Kétféle törpe Cryptóm van, 2, ill. ~3 centis, keskeny levelekkel. Azok nem zavarnák a perspektívát, amit ki szeretnél alakítani.
De lángmohától mennyire idegenkedsz? Szerintem az is lehet egy alternatíva, akár a Solenostoma.
Crypto, biztos nem lesz. A láng moha, nem is rossz ötlet, van is egy pár helyen, valószínű nem igazán látszik. Elgondolkodtató.(y) De a Solenostoma is jó alternativa.(y)
 
Ma megvolt a víz csere, de most 80%. Az ok az volt hogy eltudjam húzni a akváriumot a faltól, a háttér leszedés miatt, és a új felrakása. A háttér eltávolítása, 2 órát vett igénybe, mert nem volt egyszerű. De a új háttér sem volt egyszerű felragasztani, a nem éppen kézre álló helyzet, 50 percet vett igénybe, és nem is sikerült valami jó. Közép, hátul, kivettem a blyxat. A hátsó köre ragasztattam egy kis riccardiát, meg mini fissit. Ball, elől lekerült a buce, és átkerült jobb oldalra egy új gyökére. A reggeli órákba, volt egy Co2 palack csere is, mert kifogyott. Egy brigi és 2 garnéla öngyilkos lett. Mivel sokáig volt leállítva a szűrő, kapott egy nagyobb adag baci kulturát.

És most így nézünk ki:
DSCF9300.JPG

DSCF9301.JPG
 
Erről beszéltem. Ezért nem szeretem a ilyen világos háttereket.
pedig jó az. Csak sok a fehér hátul ennél a berendezésnél.
Az erdős háttér viszont sok volt szerintem. Ott pont ott volt fehér felső ahol kitakarta a fa. Ha fehér háttérrel indítasz most nem lenne hiányom, de most olyan mintha félbevágtad volna a teret.
(de dumálok úgy hogy nem értek az scape-ekhez és még soha nem is csináltam egy normális akváriumot :D )

A Te akváriumod azt raksz mögé amit akarsz ;)
 
Back
Oldal tetejére