• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Undeva în Munții Apuseni

A mai napon megvolt a vízcsere, ismét 1 hét távollét után. Semmi különös változás nem történt.
A gyep elkezdet egyre jobban terjeszkedni, és végre a riccardia is, kezd szép zöld árnyalatot festeni.
Azt hiszem hogy holnap 2 növény csere lesz, meg elmegyek venni opál fóliát. A fólia csak jövő hét végén lesz felrakva, mikor víz csere lesz.
Ma a vízcsere, full RO víz volt, és visszasózva dennerle osmose remineral+, 145 TDS-re sikerült.
És akkor így álunk most:
DSCF9288.JPG


DSCF9284.JPG DSCF9285.JPG DSCF9283.JPG DSCF9289.JPG DSCF9290.JPG DSCF9291.JPG DSCF9292.JPG DSCF9295.JPG
 
Utoljára módosított:
Nagyon ütősre sikerült!(y)
Meglátod, opál háttérfóliával csak még nagyobbat fog szólni.
Alig várom.
Mostanában savazlak, de csak merő szeretetből.
1.Bal oldalon az ág tetején az a buce olyan nyuszifül hatású, legalábbis nekem. Muszáj oda?
2. Hátul középen mindenképp kell az a microsorum bokor? Gyönyörű, tényleg, de nem illik az öszképbe.
Becs szóra nem fáj rájuk a fogam, nem azért mondtam, hogy nekem add őket, csak lehetne ezeknél is növénycsere.:love:
 
Nagyon ütősre sikerült!(y)
Meglátod, opál háttérfóliával csak még nagyobbat fog szólni.
Alig várom.
Mostanában savazlak, de csak merő szeretetből.
1.Bal oldalon az ág tetején az a buce olyan nyuszifül hatású, legalábbis nekem. Muszáj oda?
2. Hátul középen mindenképp kell az a microsorum bokor? Gyönyörű, tényleg, de nem illik az öszképbe.
Becs szóra nem fáj rájuk a fogam, nem azért mondtam, hogy nekem add őket, csak lehetne ezeknél is növénycsere.:love:
bizony és elől a homokban egy helyen vannak a garnélák is... kicsit jobban szét kéne őket szórni :ROFLMAO:
 
Nagyon klassz a berendezés, nekem egy dzsungel jut eszembe róla ! (y) Opálos háttér fólia lesz ? Más háttérrel, jobban fogja adni, szerintem.
 
És miért nem eszkábálsz oda még egy kis vékonyka mohás fát, amilyen a többi?
Amióta bekerült a blyxa, folyamatosan nézegetem, és zavarja a szemem,és egyfolytában gondolkodom hogy mi lenne ott jobb. Lehet hogy nem lesz ott semmi. Lehet hogy csak a hátsó követ be fogom mohásítani. Még nem tudom, bizonytalan vagyok. Jövő héten, úgy távolról elgondolkodok rajta.
 
Azét egy próbát megérne egy liános ág, ami a bal oldalnál alacsonyabb, a jobbnál magasabb.
Nem értem mire gondolsz. Hogy annyira magas legyen? mert én inkább törést szeretnék, jobb és ball oldal közt, mint ha a út választaná el a 2 oldalt.
 
Back
Oldal tetejére