• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Undeva în Munții Apuseni

egy balról behajló ág mohával?
A lángmoha függöny is lehet beválna, de lehet az túl homogén zöld lenne ott. Van egy ágam (vagy 15 centis) amin vagy 20-25 centi magas lángmoha nő. Bepróbálhatjuk egyszer. Ha nem jó akkor ötletet el lehet vetni, és nem kell szerezned és megnövesztened hogy rájöjj hogy nem jó oda.
 
egy balról behajló ág mohával?
A lángmoha függöny is lehet beválna, de lehet az túl homogén zöld lenne ott. Van egy ágam (vagy 15 centis) amin vagy 20-25 centi magas lángmoha nő. Bepróbálhatjuk egyszer. Ha nem jó akkor ötletet el lehet vetni, és nem kell szerezned és megnövesztened hogy rájöjj hogy nem jó oda.
A lángmohást, könnyen megtudnám oldani, mert ahogy észre vettem, jól érzi magát , és elég szapora nálam. Lást a képet, bal oldal elől.
 
Ma a CD takarítás közben, eltörtem ez egyik hálót(darabokra). A végén kiderült hogy nem is a vízkövesedés miatt nem működött, hanem a dugasz csatlakozónál eléget a egyik szál. Most ideiglenesen, úgy oldottam meg hogy, vágtam egy rozsdamentes hálót, ami még a DIY-ből megmaradt.
 
Az elejétől fogva követem a naplódat, de mivel eddig nem volt építő jellegű ötletem nem szóltam hozzá, de most lenne egy javaslatom. Megpróbálhatnád a hátteret egy szép világos kékkel, h olyan hatást kelts, mintha az égbolt lenne mögötte. Fotón szerintem úgy mutatna a legjobban. Mert azt remélem érzed, h ezt szinte kötelezően fotózni és nevezni kell ahová csak lehet még. :)
 
Az elejétől fogva követem a naplódat, de mivel eddig nem volt építő jellegű ötletem nem szóltam hozzá, de most lenne egy javaslatom. Megpróbálhatnád a hátteret egy szép világos kékkel, h olyan hatást kelts, mintha az égbolt lenne mögötte. Fotón szerintem úgy mutatna a legjobban. Mert azt remélem érzed, h ezt szinte kötelezően fotózni és nevezni kell ahová csak lehet még. :)
Már én is kezdtem belátni,hogy sem a opál fólia, sem a fekete/szürke, nem nyerő.Vagy túl világos, vagy túl sötét.
Az biztos hogy ki kell hogy találjak valamit. Ha nem is kék fólia, akkor megpróbálok összebarkácsolni valami kék ledest, ami bevilágítja a hátteret.

Majd próbálkozok (mint kiskutya....) több variációval.
 
Back
Oldal tetejére