• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Undeva în Munții Apuseni

SMAdrián

VIP kertész
Hamarosan ez is elszabadul, mint a Spider puli, akkor meg ki sem fog látszani a növények közül. Kár is rugózni rajta.:D
Remélem így lesz.:) Már csak 1-2 növény kellene jobban magához térnie, meg 1-2 változást kell végre hajtanom, növény csere, meg amit a háttért illeti. De egyenlőre nincs okom a panaszra.

SMAdrián

VIP kertész
A mai napon megvolt a vízcsere, ismét 1 hét távollét után. Semmi különös változás nem történt.
A gyep elkezdet egyre jobban terjeszkedni, és végre a riccardia is, kezd szép zöld árnyalatot festeni.
Azt hiszem hogy holnap 2 növény csere lesz, meg elmegyek venni opál fóliát. A fólia csak jövő hét végén lesz felrakva, mikor víz csere lesz.
Ma a vízcsere, full RO víz volt, és visszasózva dennerle osmose remineral+, 145 TDS-re sikerült.
És akkor így álunk most:
DSCF9288.JPG

Utoljára módosított:

star67

Legenda
Nagyon ütősre sikerült!(y)
Meglátod, opál háttérfóliával csak még nagyobbat fog szólni.
Alig várom.
Mostanában savazlak, de csak merő szeretetből.
1.Bal oldalon az ág tetején az a buce olyan nyuszifül hatású, legalábbis nekem. Muszáj oda?
2. Hátul középen mindenképp kell az a microsorum bokor? Gyönyörű, tényleg, de nem illik az öszképbe.
Becs szóra nem fáj rájuk a fogam, nem azért mondtam, hogy nekem add őket, csak lehetne ezeknél is növénycsere.:love:

ezsolt80

Legenda
Nagyon ütősre sikerült!(y)
Meglátod, opál háttérfóliával csak még nagyobbat fog szólni.
Alig várom.
Mostanában savazlak, de csak merő szeretetből.
1.Bal oldalon az ág tetején az a buce olyan nyuszifül hatású, legalábbis nekem. Muszáj oda?
2. Hátul középen mindenképp kell az a microsorum bokor? Gyönyörű, tényleg, de nem illik az öszképbe.
Becs szóra nem fáj rájuk a fogam, nem azért mondtam, hogy nekem add őket, csak lehetne ezeknél is növénycsere.:love:
bizony és elől a homokban egy helyen vannak a garnélák is... kicsit jobban szét kéne őket szórni :ROFLMAO:

SMAdrián

VIP kertész
Nos ma kicseréltem a 2 növényt.

DSCF9296.JPG

Én valahogy nem vagyok megelégedve a látvánnyal, de ezzel még várok jövő hétig, még kicserélem a hátteret. Ha akkor sem változik a látvány, akkor gondolkodhatok hogy mit rakhatok oda középre ami kicsi, és még jól is mutat, talán valami kisnövésű anubias vagy buce.:):cool:

Meskó

VIP kertész
Az ott hátul blyxa? Lehet jó lenne egy nagyobb bokor belőle oda középre. A szép vékony levelek nem lógnak ki a sorból.

W.Márk

Főkertész
Nagyon klassz a berendezés, nekem egy dzsungel jut eszembe róla ! (y) Opálos háttér fólia lesz ? Más háttérrel, jobban fogja adni, szerintem.

SMAdrián

VIP kertész
És miért nem eszkábálsz oda még egy kis vékonyka mohás fát, amilyen a többi?
Amióta bekerült a blyxa, folyamatosan nézegetem, és zavarja a szemem,és egyfolytában gondolkodom hogy mi lenne ott jobb. Lehet hogy nem lesz ott semmi. Lehet hogy csak a hátsó követ be fogom mohásítani. Még nem tudom, bizonytalan vagyok. Jövő héten, úgy távolról elgondolkodok rajta.

SMAdrián

VIP kertész
Azét egy próbát megérne egy liános ág, ami a bal oldalnál alacsonyabb, a jobbnál magasabb.
Nem értem mire gondolsz. Hogy annyira magas legyen? mert én inkább törést szeretnék, jobb és ball oldal közt, mint ha a út választaná el a 2 oldalt.

Oldal tetejére