• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Underwater treasure

Vass Gabor

Kertész szaki
8082E97E-B388-4750-BF95-9CFD8CAE6FCA.jpeg 2018.11.04.én sikerült elindítanom régóta tervezett akváriumom!
Üveg 60x30x45
Szűrés:Eheim pickup 200
Világítás:Odyssea Compact 36W
Talaj:kvarchomok es bazalt kevereke.
 

Attachments

  • 55AB4342-D299-466A-A38D-269C5952AAA1.jpeg
    55AB4342-D299-466A-A38D-269C5952AAA1.jpeg
    443.9 KB · Megtekintések: 2
Köszönöm! Úgy gondolom megérdemlem a fekete és a piros pontot is! :oops:

Ezt a szaporítási módot nem hallottam még,de most utána is olvasok hátha sikerül találnom valamit,aztán miért ne próbáljam meg?!
 
Köszönöm! Úgy gondolom megérdemlem a fekete és a piros pontot is! :oops:

Ezt a szaporítási módot nem hallottam még,de most utána is olvasok hátha sikerül találnom valamit,aztán miért ne próbáljam meg?!
A fekete pont eliminálható, ha sok ilyen szép fotóval eteted a népet. ;)
 
Az anubias virága olyan, mint a káláé. Elméletileg a magokat be lehet gyűjteni valahogy, és új növényeket nevelni. Bár sosem jöttem rá a titkára.
Elég nehéz lenne a szaporítása, mert ez csak porzással történik meg, általában. Tehát több ilyen virág kellene hogy legyen, különböző töveken, és talán lenne egy kis esély hogy összekeveredjenek .:);)
 
Elég nehéz lenne a szaporítása, mert ez csak porzással történik meg, általában. Tehát több ilyen virág kellene hogy legyen, különböző töveken, és talán lenne egy kis esély hogy összekeveredjenek .:);)
Valószínű,mert semmilyen utalást nem találtam ilyen szaporításra sem angol sem magyar nyelven.
A lényeg,hogy magyon szép a virága,nekem ez is bőven elég! :D
 
Valószínű,mert semmilyen utalást nem találtam ilyen szaporításra sem angol sem magyar nyelven.
A lényeg,hogy magyon szép a virága,nekem ez is bőven elég! :D
Egyszer találtam egy videót, talán orosz nyelven, ami lépésról lépésre bemutatta az anubias szaporításának ezt a módját. Bizony működik, ha van rá kb 2 éved, egy csomó helyed, stb. Kifejlődik magról emers módon, táptalajban, de nagyon lassan. Sajnos nem mentettem el, most meg már nem találom:(
 
Egyszer találtam egy videót, talán orosz nyelven, ami lépésról lépésre bemutatta az anubias szaporításának ezt a módját. Bizony működik, ha van rá kb 2 éved, egy csomó helyed, stb. Kifejlődik magról emers módon, táptalajban, de nagyon lassan. Sajnos nem mentettem el, most meg már nem találom:(
Megvan! Nem is videó volt...
https://emersedanubiasblog.wordpress.com
 
Back
Oldal tetejére