• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Underwater treasure

mmccannon

Legenda
View attachment 69759 Kicsot elhanyagoltam a naplot (n),de az akváriumot nem! 2018.12.25.-én így néz ki!
Visszalapozva, nagyon szépen fejlődik az akva = 1 piros pont. (y)
Napló elhanyagolása = 1 fekete pont. :D

Az anubias virága olyan, mint a káláé. Elméletileg a magokat be lehet gyűjteni valahogy, és új növényeket nevelni. Bár sosem jöttem rá a titkára.

Vass Gabor

Tapasztalt kertész
Köszönöm! Úgy gondolom megérdemlem a fekete és a piros pontot is! :oops:

Ezt a szaporítási módot nem hallottam még,de most utána is olvasok hátha sikerül találnom valamit,aztán miért ne próbáljam meg?!

mmccannon

Legenda
Köszönöm! Úgy gondolom megérdemlem a fekete és a piros pontot is! :oops:

Ezt a szaporítási módot nem hallottam még,de most utána is olvasok hátha sikerül találnom valamit,aztán miért ne próbáljam meg?!
A fekete pont eliminálható, ha sok ilyen szép fotóval eteted a népet. ;)

SMAdrián

VIP kertész
Az anubias virága olyan, mint a káláé. Elméletileg a magokat be lehet gyűjteni valahogy, és új növényeket nevelni. Bár sosem jöttem rá a titkára.
Elég nehéz lenne a szaporítása, mert ez csak porzással történik meg, általában. Tehát több ilyen virág kellene hogy legyen, különböző töveken, és talán lenne egy kis esély hogy összekeveredjenek .:);)

Vass Gabor

Tapasztalt kertész
Elég nehéz lenne a szaporítása, mert ez csak porzással történik meg, általában. Tehát több ilyen virág kellene hogy legyen, különböző töveken, és talán lenne egy kis esély hogy összekeveredjenek .:);)
Valószínű,mert semmilyen utalást nem találtam ilyen szaporításra sem angol sem magyar nyelven.
A lényeg,hogy magyon szép a virága,nekem ez is bőven elég! :D

Guzs Imre

Főkertész
Valószínű,mert semmilyen utalást nem találtam ilyen szaporításra sem angol sem magyar nyelven.
A lényeg,hogy magyon szép a virága,nekem ez is bőven elég! :D
Egyszer találtam egy videót, talán orosz nyelven, ami lépésról lépésre bemutatta az anubias szaporításának ezt a módját. Bizony működik, ha van rá kb 2 éved, egy csomó helyed, stb. Kifejlődik magról emers módon, táptalajban, de nagyon lassan. Sajnos nem mentettem el, most meg már nem találom:(

Guzs Imre

Főkertész
Egyszer találtam egy videót, talán orosz nyelven, ami lépésról lépésre bemutatta az anubias szaporításának ezt a módját. Bizony működik, ha van rá kb 2 éved, egy csomó helyed, stb. Kifejlődik magról emers módon, táptalajban, de nagyon lassan. Sajnos nem mentettem el, most meg már nem találom:(
Megvan! Nem is videó volt...
https://emersedanubiasblog.wordpress.com

Oldal tetejére