• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Under a spell

Gyönyörűek a halak. Gratula a választáshoz
Köszi!😃
A család mindenképpen szép, színes halakat szeretett volna, de szerintem ezek a paraméterek nem igazán passzolnak a plattikhoz, guppikhoz.
Így maradtak a lazacok...😍😍
Zömében egészségesek a halak, ahová járok, de most a plattik nem voltak azok.
Egy elpusztult guppit is mi jeleztük, hogy vegyék ki.
A plattik darásak voltak (szerintem) és soknak úszórothadása (legalábbis olyasmi) tünetei is voltak.
 
Egyébként a halak rendben vannak, szerencsére a jelzett fehéres sérülése (??) eltűntek, mindenki jól van. Zöld pontom, meg némi ecsetem van. A zöld pont szerintem a napfény miatt, ecset tekintetében áramlásra tippelek...meglátjuk majd.
Növények növögetnek...
 
12 rézlazac, 7 fekete fantomlazac és 6 db lángvörös pontylazac a lakó.
A teljes vízoszlopot használják és így megtöltik élettel az akvát.
Egyébként most vannak először rézlazacaim és meglehetősen agresszívek. Egymással és a többi lakóval is. Folyamatosan kakaskodnak egymással, meghajtják néha a többieket is.
Nem is gondoltam volna...
 
12 rézlazac, 7 fekete fantomlazac és 6 db lángvörös pontylazac a lakó.
A teljes vízoszlopot használják és így megtöltik élettel az akvát.
Egyébként most vannak először rézlazacaim és meglehetősen agresszívek. Egymással és a többi lakóval is. Folyamatosan kakaskodnak egymással, meghajtják néha a többieket is.
Nem is gondoltam volna...
Szerintem kufirc-kakaskodás folyik. Békés halak, nem szokott probléma lenni velük.
 
Remélem az összes Fórum-lakó megbocsátja nekem nem a kvázi versenyfotók, hanem az efféle, az akvárium "szürke hétköznapjait" ábrázoló képek a legkedvesebbek. :) Köszi, hogy megosztottad @meleagris , és még véletlenül se álljon ki a görcs az exponálóujjadból. :D
Igazán nincs mit. Igyekszem felnőni az “itteni” fotóminőséghez, csak adjatok időt, hogy megismerjem a gépet, meg szedjek magamra némi tudást fotózás terén.
Úgyhogy igyekszem több képet hozni.
 
Majd mindjárt küldök képeket is...🙂
Szóval nagyvonalakban:
a legyező garnéla feladta a küzdelmet, a szabadság alatt. Közel négy hétig voltunk oda, igaz ebben már munkaügy is benne volt. Csökkentett etetés, és mire hazaértünk 30 fokos volt az akva...már akkor több napja.
Ez meghozta az eredményt....😔
Halak közül talán 1 veszett oda, mindenki jól van ezen kívül.
Sok direkt napfény éri az akvát.
Zöld pont jelen van, meg némi ecset.
A Mayaca fluviatilist kiszedtem, nem bírta.
Kép nemsokára.
 
Back
Oldal tetejére