• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Újjászületés

Holnap lesz az akvárium utolós napja.
Kép már nem fog készülni. A parvulával nem igen foglalkoztam az utolsó egy hónapban, borzalmasan néz ki.
A fő szempont már csak a többi növény növesztése és minél szebb, egészséges állapotba hozása volt. Az MC pl. legalább 7-8 cm vastagra nőt, kicsattan az egészségtől, de ez a többi növényre is igaz. (y)
Ez az első alkalom, hogy a hétvégi vízcsere kimaradt, de szerintem most már belefért. :)

Holnapi délelőtt kevésbé sem nyugató programja, hogy a halacsokat és a garnélákat kifogjam. Holnap után kipakolás.
Ismét véget ért egy korszak, ami jelenleg igen rövid volt, egészen pontosan (szinte napra pontosan) 5 hónapig tartott...
 
Mázlid van, hogy a többi növény egészséges. Nekem a Weedyben a Parvuláról mindenre átterjedt az alga, így végül minden növényt ki kellett dobjak. Jó munkát holnapra!
 
Mázlid van, hogy a többi növény egészséges. Nekem a Weedyben a Parvuláról mindenre átterjedt az alga, így végül minden növényt ki kellett dobjak. Jó munkát holnapra!

Most, hogy a növények jelentős részét kiszedtem (nem bírtam magammal :) ) megnyugodva látom, hogy mind kicsattan az egészségtől és semmilyen algának nyoma nincs. :D
5 lieteres vödör tele Blyxa Japonica-val. 4 hónap termése 5-6 kicsi tőből... Lesz itt még meló holnap rendesen :)
Növényenként ami új hajtásokat külön szedtem, visszaültetés céljából eddig 5 fagyis doboz telt meg, és még 4 lesz...
Érdekes lesz majd a sok növénnyel történő indítás :)

IMG_0224_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


IMG_0226_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Back
Oldal tetejére