• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Újabb garnélák érkeztek!

szentgyo

Szakértő
Szakértő
Elég izgalmas időszakot tudhatok a hátam mögött, sikerült néhány igazán különleges állathoz hozzájutnom:

Crown head mosura crs:

mosura1-1.jpg

Blue bee:

P1020037.jpg

blue_bee12.jpg

És végül a fekete arany, black tiger ;)

black_tiger1.jpg

black_tiger2.jpg
 
Sikerült pár igazán izgalmas garnélát szereznem :cool:

redgoldflake.jpg

Red Goldflake Shrimp. Szintén a Sulawesi garnélák közé tartozik. Meglátjuk mi lesz velük. Az öcsém gondjaira bíztam őket. Röviden, öcsike be lett dobva a mélyvízbe. :D
 
Ati remélem beszámolsz a fejleményekről! Szerintem ez a legszebb sulawesi változat, különben Caridina cf. spinata a faj, és valóban mély víz :)
 
Sziasztok!


A segítségetek szeretném kérni.
Red Cherry garnélát keresek az ország nyugati csücskében, de úgy látom, hogy ez lehetetlen.

Nem tudtok helyet, tenyésztőt, ahol szert tehetnék néhány ilyen csodás apróságra?

(remélem nem nagyon rossz topicba írtam)

üdv:
Krisz
 
Szia,

Kicsit szerintem OFF, nem ide illik a hsz, de azért leírom, majd a moderátorok áthelyezik, ha gondolják.

Az ország nyugati fele elég tág fogalom...
http://diszhal.info/boltok.php

Itt keress "nyugati" boltokat, hátha van olyan amit nem ismersz/számításba jöhet esetedben...

Remélem tudtam segíteni.

Krisz777 said:
Sziasztok!


A segítségetek szeretném kérni.
Red Cherry garnélát keresek az ország nyugati csücskében, de úgy látom, hogy ez lehetetlen.

Nem tudtok helyet, tenyésztőt, ahol szert tehetnék néhány ilyen csodás apróságra?

(remélem nem nagyon rossz topicba írtam)

üdv:
Krisz
 
Egészen konkrétan Sopron.

A helyi boltokat lejártam, már az egyik szombathelyivel is beszéltem, a másik válaszát még várom.

Köszi!
 
Back
Oldal tetejére