• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új vagyok, kérdésem van

gondajoci

Kertész tanonc
Sziasztok! 4 év kihagyás után újra belekezdenék az akvakertészkedésbe.Akit egyszer ez a hobbi megfertőzött az szerintem nem gyógyul ki belőle.😊Szóval,az lenne a kérdésem,hogy helyhiány miatt egy 40x40x40-es akvát terveznék és szerintetek ez mennyire ideális méret?Világítás szempontjából, magasság, mélység stb..
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat!
 
szia Joci,
bár én is csak most kezdtem bele a kertészkedésbe, de azt olvastam itt a fórumon, hogy minél nagyobb az aki, annál könnyebb az egyensúly elérése és fenntartása...
úgyhogy lehet, hogy érdemes egy picit nagyobb akiban gondolkoznod...
 
szia Joci,
bár én is csak most kezdtem bele a kertészkedésbe, de azt olvastam itt a fórumon, hogy minél nagyobb az aki, annál könnyebb az egyensúly elérése és fenntartása...
úgyhogy lehet, hogy érdemes egy picit nagyobb akiban gondolkoznod...
Szia!
Nem vagyok teljesen kezdő.Kb.4 éve hagytam abba a hobbit.Elégé elmerültem benne.Egy 180l co-s akváriumom volt.
Most egy ilyen méretű akva férne el és ahoz hogy kicsit bíbelőgyek egy akvával nekem ez így most elég lenne.
 
a 180l-es co-s akváriummal mennyit kellett foglalkozni naponta, hetente? algamentes volt?
Én nagyon elmerültem benne.Heti szinten foglalkoztam vele.Néha elég sokat is.😊Ezért is szeretnék kissebbett.Nem is férne nagyobb,meg most ennyi pont elég lenne.
 
Sziasztok.
Udv itt a novenyfejek vilagaban.
Eloszor arra kerlek benneteket, hogy olvassatok at a forumszabalyztot es bongesszetek legyszi a topikok kozott.
Pont ilyen nevu topik mar letezik es nem kellett volna ujat letrehozni.
A tobbi kerdesedre is megtalalod a valaszt, ha egy kicsit otanaolvasol kedves @gondajoci .
Jo forumozast.
 
Sziasztok.
Udv itt a novenyfejek vilagaban.
Eloszor arra kerlek benneteket, hogy olvassatok at a forumszabalyztot es bongesszetek legyszi a topikok kozott.
Pont ilyen nevu topik mar letezik es nem kellett volna ujat letrehozni.
A tobbi kerdesedre is megtalalod a valaszt, ha egy kicsit otanaolvasol kedves @gondajoci .
Jo forumozast.
Bocsánat,régebben elég sokat olvasgattam a fórumot.Elszoktam a kezelésétöl,újra át kell nézzem.
 
Back
Oldal tetejére